Саморозвиток: як підтримувати баланс між роботою та особистим життям?

event 12:56 Вівторок 30 Травня 2023 Суспільство

Щоб стати щасливою людиною, потрібно здобути внутрішню гармонію. А для цього необхідно знайти баланс між побудовою кар’єри та веденням особистого життя. Щоб досягти ідеальної гармонії, потрібно не лише бажання, а й деякі зусилля. Дуже важливо не допускати перекосу в жодну зі сторін, інакше за цим піде вина, роздратування і, можливо, навіть розчарування – у роботі чи коханні.

Усунути перфекціонізм

Безумовно, прагнення ідеалу – це чудова якість. Але перфекціонізм – вже перебір, який може призвести до постійно гнітючої незадоволеності. Є велика різниця між двома емоційними станами: радіти з того, що все зроблено добре, і страждати від того, що не досягнуто досконалості. Іноді слід знизити вимоги до себе, колег і коханої людини, щоб намацати ту грань, що відокремлює здорове прагнення на краще від фанатичного бажання досягти ідеалу.

Виділяти час на відпочинок

Щоб завжди почуватися чудово, необхідно вдало чергувати роботу та відпочинок. Не можна відмовлятися від розслаблення, навіть якщо дуже хочеться повністю використовувати всю свою працездатність для прискорення кар’єрного зростання. Як правило, трудоголіки швидко вигорають – і тоді вже про успіхи в кар’єрі бути не може.

Дуже важливо дозволяти собі розслаблятися без думок про роботу – найкраще робити це разом із другою половинкою. Наприклад, можна ввести у звичку у вихідні ходити разом у кіно, відвідувати фітнес клуб і кілька разів на рік вибиратися на природу. У ці моменти телефони та інші засоби зв’язку бажано відключати, щоб ніщо не відволікало від приємного проведення часу.

Займатися сексом

Велика помилка – відмовлятися від сексу через перевантаженість на роботі. Ніщо так не заряджає енергією, як якісні та яскраві оргазми. Чоловікам та жінкам середнього віку рекомендовано займатися сексом не менше двох разів на тиждень. Якщо немає бажання, слід використовувати збуджуючі інтимні аксесуари. Серед величезного різноманіття сучасних секс-іграшок кожна пара легко підбере ідеальні девайси для збудження:

  • парний вібратор;
  • насадки на статевий член;
  • ерекційне кільце;
  • вакуумна помпа;
  • вібромасажер;
  • кліторальні стимулятори;
  • анальні пробки та багато іншого.

Зосереджуватися на потрібному

Щоб швидше впоратися з робочими завданнями, необхідно правильно і розумно планувати їх виконання. Тоді залишиться більше часу на приємне спілкування із сім’єю та друзями. Важливо усунути зовнішні подразники, а саме все те, що відволікає від потрібних справ. Робота розтягнеться за часом, якщо постійно заглядати в інтернет для перегляду стрічки новин або кожні п’ятнадцять хвилин перевіряти месенджер, чи не надіслав хтось нове повідомлення.

Поєднувати роботу та почуття

Не варто ставити чіткі межі між кар’єрою та особистим життям. Чому б не запросити в обідню перерву свою другу половинку в кафе чи не відправити повідомлення із серцем під час робочого дня? Такий підхід дозволить підтримувати ідеальний баланс між роботою та стосунками щодня, тобто безперервно. Прояви кохання без відриву від робочих справ зміцнять стосунки та додадуть сил для нових кар’єрних звершень.

Планувати

Найчастіше люди заносять у свій календар лише нотатки з робочих моментів, забуваючи про особисті плани. Але якщо заздалегідь відзначати у розкладі й такі приємні моменти, як зустрічі з друзями, походи з другою половинкою до ресторану, відвідування розважальних заходів, шансів, що це буде, буде більше. Коли завдання поставлено, підсвідомо складно відмовитися від виконання.

Не поспішати

Не варто засмучуватися через недостатнє швидке просування до поставлених цілей. Головне – визначити для себе, що є найважливішим у роботі та особистому житті. Потім плавно і розмірено слід робити потрібні дії реалізації мрії. Результату буде досягнуто, якщо намір збігається з можливостями. Кожен маленький крок – це вже добре, адже шлях визначений і започатковано.

Іноді люди настільки втомлюються від безуспішного пошуку балансу та гармонії, що зрештою зупиняються тільки на чомусь одному. Одні обирають кар’єру, інші віддають себе сім’ї. Однак за бажання цілком можливо поєднувати роботу і особисте життя, при цьому не втрачаючи нічого, що приносить щастя і приносить радість.

Автор:
Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward