Розпочалося голосування за найкращий ескіз до марки “Русский военный корабль, иди на#уй!”

event 18:21 Вівторок 08 Березня 2022 ПОДІЇ

Укрпошта дала старт голосуванню за найкращий ескіз поштової марки “Русский военный корабль, иди на#уй!”.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У Всеукраїнському народному конкурсі, який Укрпошта оголосила 1 березня і який перетворився на міжнародний, взяли участь 496 авторів з України та різних куточків світу.

Серед учасників – як дорослі, так і діти, як професійні дизайнерські студії, так і аматори.

За словами учасників, конкурс, оголошений Укрпоштою, став для багатьох справжньою арт-терапією у ці складні для нашої країни часи.

Коментар: Оскільки кількість надісланих на конкурс робіт значно перевищила сподівання і технічні можливості фейсбуку, внутрішньою експертною радою було проведено попередній відбір, в результаті якого на народне голосування представлено 20 конкурсних робіт“, — йдеться у повідомленні Укрпошти.

Серед основних критеріїв — відповідність заявленій темі, оригінальність ідеї, рівень художнього виконання і дотримання норм етики у висвітленні заявленої теми на поштовій марці.

Решта робіт увійде в базу даних Укрпошти, яку планують використати як ескізи для інших поштових випусків патріотичної тематики.

Голосування триватиме до 10 березня включно.

Щоб взяти участь у голосуванні, потрібно обрати ілюстрацію, яка подобаєтсья, й залишити її номер у коментарях. 1 коментар, 1 номер.

Конкурсна робота, що набере найбільшу кількість голосів, буде надрукована Укрпоштою масовим тиражем на першій українській поштовій марці в умовах воєнного стану.

Останні новини
29.03.2023, Середа
28.03.2023, Вівторок
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward