Прикмети на 25 травня: що не можна робити цього дня

event 11:28 Середа 25 Травня 2022 БЛОГ
прикмети

Православні в цей день згадують Епіфанія Кіпрського, одного з ранніх отців християнської церкви. У народі 25 травня називали Епіфановим днем або Горобинівкою. Це дерево шанувалося особливо. Люди вірили: якщо 25 травня прийти до горобини в червоному сарафані і попросити у нього захисту від пожеж, влітку вдасться їх уникнути. Про це інформує Ukr.Media.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Побоюватися слід іншої рослини в цей день: білих латаття. Якщо 25 травня принести їх додому, вся худоба може загинути. У цьому були впевнені наші прапрапрабабусі.

Вони ж забороняли в Епіфанів день вагітним переступати через колоди, гілки і навіть сучки. У народі вірили, що в іншому разі майбутня дитина народиться не зовсім здоровою (з відхиленнями у фізичному або психологічному здоров’ї).

Не рекомендується 25 травня штовхати і відкидати від себе щось, інакше разом з предметами можна відштовхнути від себе удачу.

Незаміжнім не рекомендується в Епіфанів день надягати одяг темного кольору. За повір’ями, 25 травня потрібно одягатися в червоне — тоді майбутній шлюб буде щасливим. Якщо проігнорувати цю прикмету, то заміжжя виявиться або гірким, або недовгим.

У жодному разі не можна 25 травня лоскотати кого-небудь — можна наблизити смерть. Так говорили предки. Вірити в цю страшну прикмету чи ні — вибір кожного. Але до чого ризикувати…

Читайте також: Синоптик Діденко попередила українців про погіршення погоди: йде атмосферний фронт

Народні прикмети про погоду

Наші предки казали: якщо 25 травня зоря здається яскраво-червоною, значить, потрібно готуватися до того, що влітку може бути багато пожеж.

Також прапрапрадіди помічали: латаття, що з’явилося на ставках, свідчить про те, що нічних заморозків більше не буде. Щоправда, зривати їх і приносити додому в жодному разі не можна — це до страшного лиха.

Існувала в народі і така погодна прикмета: якщо у Єпіфанів день стоїть посуха, літо буде сухим, якщо ллє дощ — мокрим.

Тлумачення снів за місячним календарем

Сни цієї ночі показують, як розвиваються ваші стосунки з протилежною статтю. Навіть якщо здається, що все добре, потрібно звернути увагу на сновидіння. Причому трактуватимуться вони вкрай просто. Приємний сон скаже про те, що ви з партнером співіснуєте гармонійно, неприємний — про проблеми. Можливо, прихованих.

Часто сни цієї ночі пов’язані з матеріальними благами — зі своїми придбанням чи втратою. Так, якщо в сновидіннях цієї ночі ви побачите багатство, коштовності або інше “пасивне” майно (яке нікуди не зникає і не витрачається), значить, найближчим часом на вас чекає успіх у професійному плані і гармонійне здоров’я.

Якщо в ніч з вівторка на середу хтось вам даруватиме щось або передаватиме вам гроші — зверніть увагу на цю особу. Швидше за все, насправді вона зіграє не останню роль у вашому житті.

Якщо в ніч із 24 на 25 травня ви втратите щось дуже цінне або залишитеся без засобів для існування — це буде попередженням. Можливо, найближчим часом ви опинитеся в непростій ситуації, вихід із якої знайти буде дуже важко. Будьте напоготові.

Останні новини
01.07.2022, П’ятниця
30.06.2022, Четвер
29.06.2022, Середа
28.06.2022, Вівторок
27.06.2022, Понеділок
26.06.2022, Неділя
25.06.2022, Субота
24.06.2022, П’ятниця
23.06.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward