Названо імена чоловіків, які ніколи не зраджують

event 14:19 Четвер 08 Грудня 2022 БЛОГ

Багато жінок бояться чоловічих зрад, і не даремно — деякі кавалери не знають слова “вірність”. Але, якщо ваш чоловік або бойфренд — хлопець з цим ім’ям, переживати не варто: такі не зраджують ніколи. Про це інформує Ukr.Media.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Є жінки, яким чоловіки не зраджують ніколи, є і такі дами, від яких хлопці постійно ходять наліво, причому проблема там не тільки в кавалері, але і в поведінці партнерки. Як бути впевненою, що обранець не зрадить? Вибрати в чоловіки володаря одного з цих чотирьох імен.

Борис

Борис — вірний сім’янин і від дружини очікує доброго ставлення, зраду коханої не пробачить ні за що.

“Борець” Борис буде до останнього оберігати сімейне щастя, навіть якщо не дуже задоволений поведінкою дружини. Носій цього імені впевнений, що відносини ґрунтуються на відкритості, взаємності, повазі. Тому Боря ніколи не дозволить собі навіть просто подивитися в бік іншої дами, не те що зрадити. Такий чоловік не стане крутити романи на стороні, від дружини він очікує також вірності. Якщо дівчина все ж зважиться зрадити Борису, він її не пробачить, як би вона не благала.

Антон

Антон довго не одружується, оскільки підшукує ідеал, адже вважає, що шлюб — це раз і назавжди.

Навіть якщо Антон тижнями пропадає у відрядженнях, дружина може бути в ньому впевнена: на адюльтер чоловік з цим ім’ям не піде ні за яких обставин. З давньоримського ім’я Антон можна трактувати як “гідний похвали”, і цей хлопець правда заслуговує найдобріших слів на свою адресу. Він довго шукає одну єдину — не перебирає, а просто хоче одружитися раз і на все життя. Зустрівши ідеал, Антон буде впевнений — подальші пошуки безглузді. Так що і зради від такого кавалера чекати не слід — ну навіщо він буде зраджувати еталонній дамі?

Читайте також: Названо жіночі імена власниці, яких стають найкращими дружинами

Тимур

Для Тимура міцна сім’я — головне в житті. Для дружини він готовий бути кращим коханцем, другом, добувачем.

“Залізний” Тимур — чоловік спокійний, врівноважений, галантний і впевнений в собі — в загальному, мрія будь-якої дівчини. Зустрівши свою суджену, він стане для неї класним коханцем, кращим другом, людиною, на яку завжди можна розраховувати. Тимур упевнений: головне в житті — це сім’я, тому зраджувати дружині точно не буде. Він не допустить ніяких розладів і, якщо побачить, що дружина охолола, запропонує сходити до психолога.

Костянтин

Костянтин — той чоловік, з яким сімейне життя — казка. Заради дружини він якщо і змінюється, то тільки в кращу сторону.

“Постійний” Костянтин, зустрівши любов усього життя, зміниться так, що не впізнають навіть найближчі родичі. З черствого сухаря цей хлопець перетвориться в романтика, хто оточить даму серця і не відпустить ні за що. Сімейне життя з Костею нагадує казку. Це не той чоловік, хто чинить сварки через дрібниці або ходить наліво при першому зручному випадку. Костянтин заради дружини готовий на все: і сніданки в ліжко носити, і матеріальні бажання задовольняти, і взагалі бути кращим з чоловіків.

Останні новини
29.01.2023, Неділя
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward