Народні прикмети: що не можна робити 1 січня

event 14:26 Субота 01 Січня 2022 БЛОГ

У народі вважали, що в перший день року не можна прибиратися. Звичайно, після святкування в будинку може зібратися сміття, але викидати його 1 січня не слід — разом з ним можна позбутися від щастя та удачі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Заборонено в цей день затівати сварки і скандали — можна накликати на себе неприємності. З цієї причини 1 січня потрібно уникати спілкування з підозрілими особистостями. Якщо запланований похід туди, куди, як говорили в народі, ноги не йдуть, зробіть все, щоб залишитися вдома.

Не рекомендується 1 січня напружуватися — успіху це не принесе. Водночас сидіти без діла не варто — протягом року попит на вашу працю буде невеликий. Потрібно вибрати золоту середину і спробувати не виходити за її рамки.

Займатися хендмейдом, особливо пов’язаним з гострими предметами, 1 січня не варто. Наші прапрапрадіди помічали: якщо поранитися в перший день січня, то боротися з наслідками доведеться аж до останнього дня зими.

1 січня не рекомендується сидіти вдома. У цей день можна спробувати удачу: якщо першим, кого ви зустрінете на вулиці, виявиться чоловік, значить, вас чекає успішний рік. Якщо залишати житло немає ніякого бажання (або можливості), присвятіть цей день саморозвитку.

Читайте також: Гороскоп на 1 січня 2022: що чекає на Лева, Риби та інші знаки зодіаку

Про погоду наші предки казали: якщо в перший день січня сніг перестав скрипіти під ногами, то попереду тепла погода.

Також прапрапрадіди помічали: якщо 1 січня йтиме дрібний сніг, наступного року буде хороший урожай.

Існувала в народі і така прикмета: якщо 1 січня вітер дме із заходу, можна готуватися до відлиги, якщо зі сходу — чекайте на негоду.

Сни, що приснилися в ніч із 31 грудня на 1 січня, можуть оголити перед вами справжній стан речей. Так, якщо ви перебуваєте на роздоріжжі і не можете прийняти рішення, перед тим як лягти спати, задайте Всесвіту конкретне питання. Вважається, що подібне звернення — у момент переходу одного року до іншого — може стати доленосним.

Також у сновидіннях, перед вами можуть постати ваші страхи або реальна небезпека, яка може підстерігати вас зовсім скоро. Так, якщо ви побачите немовля, значить, недобре може виходити від малознайомої людини. Якщо вам насниться старий — бійтеся рішень когось із близьких.

Якщо в ніч з 31 грудня на 1 січня вам насниться родич, який давно спочив, потрібно звернути увагу на слова, які він скаже — вони наштовхнуть вас на важливу думку або доленосне рішення. Тільки після пробудження такий сон треба швидко записати. Сновидіння, пов’язані з рідними, що пішли, миттєво зникнуть 1 січня.

Джерело

Останні новини
28.01.2022, П’ятниця
27.01.2022, Четвер
26.01.2022, Середа
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward