Народні прикмети: що категорично не можна робити 4 січня

event 22:20 Понеділок 03 Січня 2022 БЛОГ
циклон

4 січня суворо заборонено ображати тварин. Цього, безумовно, не слід робити і в інші дні. Однак якщо в цей вівторок дозволити собі грубість щодо братів наших менших, незабаром можна отримати проблеми з ногами.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Не можна 4 січня викидати їжу, інакше в майбутньому доведеться голодувати. Якщо після новорічного застілля залишилося те, що ви їсти не будете, але що ще цілком їстівне, віддайте цю їжу тваринам.

Не рекомендується в цей день сваритися і навіть просто з’ясовувати стосунки. Це взагалі невдячна справа, однак, згідно з повір’ями, якщо посваритися 4 січня, помиритися не вдасться до весни.

Якщо 4 січня залишити однорічного малюка одного навіть на кілька хвилин, його може щось сильно налякати (в народі вірили, що це зробить нечисть). Через це дитина може стати боягузливою або плаксивою.

З аналогічної містичної причини в цей вівторок краще заховати ножі, виделки і ножиці в шафу або стіл. Наші предки вважали, що темні сили захочуть “побешкетувати” з гострими предметами. Нічого хорошого від цього чекати не варто.

Читайте також: 4 січня 2022 року: свята, іменини, народні прикмети, що не можна робити в цей день

Про погоду наші предки казали: якщо солома грудками збивається в печі, чекайте погіршення погоди.

Також прапрапрадіди помічали: якщо птахи дзвінко ляскають крилами, насуваються люті морози.

Існувала в народі і така прикмета: якщо дме сильний вітер, а хмари пливуть у протилежному напрямі, скоро повалить “сніг”.

Сни в ніч з 3 на 4 січня вважаються “скелетом” всього місяця. Кожної наступної ночі на нього наростатиме “м’ясо” завдань, з якими вам треба буде працювати.

Особливу увагу повинні привернути до себе ті сновидіння, у яких будуть показані реальні події з вашого життя. У таких снах ви зможете побачити шляхи, якими вам треба слідувати далі.

Якщо вам наснилося, що ви поводитесь якось некрасиво або неправильно, слід замислитися про те, що в житті ви робите не так. Швидше за все, виправлення ситуації не вимагатиме багато зусиль, але треба цим зайнятися негайно.

Якщо в ніч із понеділка на вівторок ви побачите якусь перешкоду, яку вам ніяк не вдається подолати, після пробудження прокрутіть сновидіння до вдалого кінця. Тоді в житті у вас все вийде.

Джерело

Останні новини
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
19.01.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward