Народні прикмети: чому не можна залишати на ніч брудний посуд на кухні

event 17:18 Вівторок 28 Грудня 2021 БЛОГ

В черговий раз скаржачись на головний біль і безсоння, мало хто з нас вважає, що його причиною може стати залишений на ніч на кухні брудний посуд.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Тим часом наші предки ставилися до цього дуже серйозно. І серед інших обрядів, покликаних убезпечити будинок і залучити удачу, ніколи не забували про чистоту посуду.

Ми вирішили розібратися в питанні і тепер точно знаємо, чому все-таки не можна залишати брудний посуд в мийці.

Причина перша, забобонна

Наші предки вірили, що в кожному будинку живе його дух — домовик. І всіма силами намагалися не розсердити “господаря”. Адже ображений домовик буде мстити.

Вірними ознаками його невдоволення служать зниклі або знайдені в абсолютно несподіваних місцях речі. Особливо чайні ложечки і шкарпетки без пари. А також шарудіння і зітхання, що лунають в нічний час.

Домовик переживає за наше благополуччя, тому поводиться, як строгий батько. Більше іншого його засмучують сварки в будинку, брудний посуд, залишений на ніч, і ножі на столі.

Читайте також: Який домашній улюбленець підходить вам за знаком Зодіаку

Причина друга, езотерична

Знавці містичних навчань твердо впевнені, що залишені з вечора брудні тарілки приваблюють і підживлюють негатив, що обіцяє нечупарам безліч різних бід.

Подружжя може зіткнутися зі сварками і зрадою. Брудні кухлі обіцяють проблеми з грошима і невдачі в справах. Ополоник, залишений в каструлі на ніч, обіцяє бідність. Багато брудних ложок і виделок — до пліток і скандалів на роботі.

Незаміжня дівчина, у якої брудний посуд ночує в раковині, буде відштовхувати і відлякувати всіх чоловіків. Її також може замучити безсоння або сон буде неспокійним.

Той факт, що все перераховане має під собою реальну основу, підтверджують фахівці з феншуй, біоенергетики і навіть психологи. Не даремно в англійській мові є слово mess, яке може перекладатися як “безлад” і “неприємності”. Ці поняття взаємопов’язані.

Слід згадати і про те, що надійним засобом для захисту від темних сил з давніх-давен вважалося вирощування в житлі особливих “захисних” рослин. До них можна сміливо віднести і звичайний домашній алое, який скромно стоїть на вашому підвіконні.

Причина третя, об’єктивна

Потрібно відзначити, що є і абсолютно раціональні причини не залишати брудний посуд на ніч. Адже крім злих сил залишки їжі в раковині привертають комах. А також служать благодатним середовищем для розмноження хвороботворних бактерій.

Особливо актуальним це стає в літній період, коли через високі температури швидкість розмноження мікробів багаторазово збільшується. Також не слід забувати, що набагато простіше обполоснути сковороду або каструлю з вечора, не чекаючи, поки до неї присохнуть залишки їжі.

Джерело

Останні новини
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward