Народні прикмети: чому не можна спати у кімнаті без штор

event 13:25 Понеділок 17 Січня 2022 БЛОГ

Про штори у будинку є повір’я та забобони, порушувати які небажано. Одна з прикмет говорить про те, що їх не можна віддавати іншим людям, інакше можуть бути неприємні наслідки.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Чому не можна віддавати штори

Усі знають про заборону віддавати чужим людям особисті речі. Те ж саме стосується й штор. Усе це може накликати лихо на людину. Вікна у будинку є “очима”, а штори бережуть усі сімейні таємниці і захищають житло від небезпеки.

Згідно з прикметами, якщо віддати свої штори, то може статися наступне:

  • з’являться фінансові труднощі;
  • про членів родини будуть ходити плітки і чутки;
  • погіршаться відносини між домочадцями.

Віддаючи штори чужим людям, людина відкриває їм доступ до сімейних таємниць і секретів. Це може призвести до серйозних неприємностей у майбутньому.

Перш ніж віддавати штори, необхідно заздалегідь купити нові. Якщо ж їх немає, то поспішати з віддаванням не варто. У іншому разі це призведе до великих матеріальних труднощів, які буде складно подолати. Дохід почне зменшуватися, а витрати збільшаться.

Усі господині повинні раз на два роки замінювати штори, тому що за цей час вони встигають просочитися поганими думками людей, які дивляться у вікна з вулиці. Найкраще їх викидати або спалювати.

Читайте також: Астрологи розповіли, на кого зі знаків Зодіаку чекає фінансовий успіх цього тижня, 17-23 січня

Яку роль відіграє колір штор

Велику роль відіграє колір штор (фіранок), які людина хоче віддати:

  • червоний колір вказує на те, що людина залишиться самотньою до кінця своїх днів;
  • зелені і жовті призведуть до погіршення матеріального становища родини.

Якщо передаровані штори були зшиті з легкої тканини, то людина може позбавити себе радощів і щастя. Винятком є ті фіранки, які з якихось причин не подобаються людині. Якщо вони несуть у собі негативну енергетику або є занадто похмурими, то від них краще позбутися.

У жодному разі не можна віддавати штори своїм родичам або близьким людям, інакше у їх житті з’являться труднощі. Найкраще їх перешити або продати.

Чому не можна спати у кімнаті без штор

Народні прикмети говорять про те, що спати у кімнаті без штор не можна. Раніше люди вважали вікно таким собі порталом в інше життя. Вночі через вікно у житло можуть потрапити неупокоєні душі покійних, негаразди. Усе це ні до чого гарного не призведе: у будинку почнуть з’являтися різні звуки, шуми і шерехи, що буде порушувати спокій усіх членів родини.

Якщо все ж таки людям довелося з цим зіштовхнутися, тоді, щоб позбутися від усього поганого і негативного, необхідно провести спеціальний ритуал. На ніч слід відчинити навстіж вікно, а на підвіконні поставити кілька свічок. Після цього запалити церковну свічку, обійти усі кімнати і голосно попросити усіх непроханих гостей покинути домівку.

Крім духів і іншої нечисті, є ще один аргумент, який вказує на те, що у будинку мають бути фіранки. У мегаполісах забагато нічних ліхтарів, світло яких потрапляє у квартиру і порушує сон. Людям необхідно спати у цілковитій темряві, адже лише за таких умов мозок зможе повноцінно відпочити і вранці людина не відчуватиме втому.

Джерело

Останні новини
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
13.05.2022, П’ятниця
12.05.2022, Четвер
11.05.2022, Середа
10.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward