Нардеп розповів скільки ухилянтів щоденно намагаються поїхати з України

event 13:01 Четвер 04 Липня 2024 Суспільство

Щоденно щонайменше 200 чоловіків призовного віку здійснюють спробу залишити країну. 

Про це заявив народний депутат та голова Комітету з питань економічного розвитку Верховної Ради Дмитро Наталуха в коментарі «Громадському радіо».

Як зазначив нардеп, відсутність економічного бронювання має суттєвий вплив на ринок.

«Відсутність цього інструментарію (економічного бронювання) має свій ефект і на ринок. Щоденно щонайменше 200 чоловіків призовного віку здійснюють спробу залишити країну. Щоденно. Не кажучи вже про кількість звільнень з робочих місць для того, щоб працювати неофіційно і не «світитися» у реєстрах. Це деморалізація реального сектору економіки. Вона має негативні наслідки», – пояснив він.

Читайте також: Інтерв’ю пропагандисту Карлсону не буде: речник Зеленського зробив заяву

Наталуха зазначив, що економічне бронювання розглядає компанії з точки стратегічності їх ресурсів, у тому числі сплати податків до державного бюджету.

«Економічне бронювання не має на меті скасувати дві постанови щодо стратегічного бронювання. Тобто, вони існують, вони існуватимуть, вони модернізуються, покращуються. Але не завжди компанії підпадають під критерії стратегічного бронювання.

Читайте також: Міноборони Чехії розсекретили дані про надану військову допомогу Україні: список

Якщо подивитися на компанії з погляду стратегічності їх ресурсів, наприклад, сплати податків до державного бюджету, то не до кінця зрозуміло, чому не можна дати їм можливість забронювати своїх критичних працівників. Якщо бронювання виступає гарантією того, що компанія продовжуватиме платити не менше, ніж вона платила до цього. То чому не дати таку можливість цій компанії, тим самим гарантувавши подачі зобов’язань», – каже народний обранець.

Теги: ухилянти
Останні новини
24.07.2024, Середа
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward