На Україну насуваються потужні магнітні бурі

event 16:41 Вівторок 31 Серпня 2021 Суспільство

Фахівці повідомили, що у вересні на Україну насуваються дві магнітні бурі, які будуть дуже сильними.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Магнітні бурі насуваються на Землю. За прогнозом експертів ці потужні магнітні коливання накриють нашу планету 6 і 26 вересня. Експерти зазначають, що в ці дні потрібно бути надзвичайно обережними стосовно свого здоров’я метеочутливим людям, гіпертонікам, людям із серцево-судинними захворюваннями із різноманітними хронічними хворобами, старшим людям тощо.

В ці небезпечні дні люди можуть відчувати слабкість, головний біль, нудоту, апатію. Окрім цього частенько серед метеочутливих людей зустрічається дратівливість, спалахи гніву, емоційна нестабільність, загострення хронічних хвороб, зниження працездатності тощо.

Для того, щоб максимально захистити себе та свій організм від руйнівного впливу сонячних коливань експерти радять відпочивати в ці дні, уникати стресових ситуацій, конфліктів, за можливості навіть взяти вихідний на роботі. Доречно буде провести цей час в колі близьких друзів або наодинці із самим собою.  

Читайте також: Фальсифікат меду в Україні: як виявити підробку

Медики радять в такі дні слідкувати за раціоном, а також за режимом сну. Їсти якомога більше овочів та фруктів, насичувати свій організм мікроелементами. Не лягати надто пізно, і за можливості за 2 години до сну вимкнути всі гаджети і присвятити цей час повністю собі: робити якісь спа-процедури, до прикладу. 

Окрім цього фахівці заохочують проводити цей день у дружніх компаніях або із близькими людьми. Це допоможе вам бути бадьорими, енергійними та в хорошому настрої під час цих магнітних коливань.

Не зашкодить вживання трав’яних чаїв. Ромашка, липа, м’ята та звіробій дуже добре заспокоюють нервову систему, допоможуть швидше заснути та міцніше спати.

Останні новини
21.09.2021, Вівторок
20.09.2021, Понеділок
19.09.2021, Неділя
18.09.2021, Субота
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
15.09.2021, Середа
14.09.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward