На росії хочуть виробляти іграшкові танки НАТО такими, щоб російські діти хотіли їх знищити

event 10:02 П’ятниця 03 Лютого 2023 Суспільство

Депутатка російської Держдуми Останіна закликала заборонити дитячі іграшки із символікою НАТО.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

На її думку, іграшки можна залишити, але тільки якщо буде “бажання з ними розправитися”.

У російських магазинах продають іграшки у вигляді німецьких “Леопардів”, американських “Абрамсів” та іншої військової техніки країн НАТО. Голова комітету Держдуми з питань сім’ї, жінок та дітей Ніна Останіна у розмові з Daily Storm заявила, що подібні товари необхідно заборонити. Депутатка пообіцяла провести перевірку.

“Коли ми в дитинстві грали у війну, тоді були дерев’яні автомати, але я щось не пригадаю, щоб на них були фашистські хрести. Тому для мене це не що інше як елементи пропаганди техніки та ідеології тих країн. Я проти того, щоб такі іграшки продавалися нашим дітям”, – сказала жінка.

Останіна вважає, що виробники мають зображати символіку НАТО на іграшках таким чином, щоб “у дітей було бажання з ними розправитися за допомогою наших російських танків”.

Читайте також: В мережі з’явилися перші кадри стрілянини в ростовському ТЦ (ВІДЕО)

“Побажати нашим виробникам, щоб це були симпатичні дитячі іграшки, які викликали б інтерес з боку наших дітей. А пропагувати символіку цих країн я не те що стрималася б, а заборонила! Зараз вивчимо, я дам доручення, запит зробимо до Росспоживнагляду”, — додала вона.

Останні новини
01.04.2023, Субота
31.03.2023, П’ятниця
30.03.2023, Четвер
29.03.2023, Середа
28.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward