Любовний гороскоп на 29 листопада 2022 року: що обіцяють астрологи

event 17:16 Понеділок 28 Листопадаа 2022 Суспільство

Любовний гороскоп на 29 листопада розповість, кого зі знаків чекають негаразди у сім’ї, а на кого чекає романтика.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

ОВНИ

Якщо ви 29 листопада надто багато уваги приділятимете роботі чи побутовим завданням, ризикуєте втратити обранця. Нехай ненадовго, але відновлення світу у відносинах буде непростим.

ТЕЛЬЦІ

Якщо ви давно хотіли щось запропонувати партнеру, робіть це 29 листопада. Але важливо бути впевненим у своїх словах, кажуть зірки. Якщо допустить коливання, то позитивної відповіді не чекати.

БЛИЗНЮКИ

Цього дня ви матимете особливий вплив на кохану людину, кажуть зірки. Якщо вам щось потрібне від нього, приступайте до “обробки” 29 листопада.

РАКИ

Цього дня друга половинка може надати вам неоціненну послугу, кажуть зірки. І радять вам попросити її про допомогу. Їй буде приємно, а вам – корисно.

ЛЕВИ

29 листопада ви можете зробити для стосунків якісь цінні висновки. Тільки не поспішайте повідомляти про них обранцеві – вони мають ґрунтовно зміцнитися у вашій голові.

ДІВИ

Якщо ви опинитеся в оточенні представників протилежної статі, будьте сміливішими, радять зірки. Можливо, у цей день ваше життя зміниться на краще.

ТЕРЕЗИ

Ви не повинні йти на поводу у партнера 29 листопада, кажуть зірки. І попереджають: якщо не послухаєтеся, самі поважати себе перестанете.

СКОРПІОНИ

Цього дня тільки ви будете в змозі врятувати стосунки, кажуть зірки. Якщо друга половинка 29 листопада лізтиме на рожон, заспокойте її будь-якими способами.

СТРІЛЬЦІ

Якщо 29 листопада кохана людина поставить вас у глухий кут, будьте мудрішими і не поспішайте з оцінками, радять зірки. У цей день вам потрібно буде ґрунтовно подумати, перш ніж винести свій вердикт.

КОЗЕРОГИ

Якщо ви впадете 29 листопада в депресію, можете заразити їй другу половинку. Ви відійдете досить швидко, а вона може не видертися. Краще не доводити до цього.

ВОДОЛІЇ

Цього дня ви маєте повністю взяти відповідальність за ваші стосунки на себе. Навіть якщо мова йтиме про розрив. Значить, так треба, кажуть зірки.

РИБИ

29 листопада ви повинні тримати другу половинку в курсі того, що відбувається з вами, кажуть зірки. Якщо щось приховуватимете від неї (будь-яку дрібницю), готуйтеся до проблем і закидів.

Останні новини
06.02.2023, Понеділок
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward