Лайфхаки, як правильно пересаджувати рослини влітку

event 09:12 Субота 25 Червня 2022 БЛОГ
рослини

Літо – це занадто спекотний час року, і будь-які маніпуляції над квітами можуть закінчитися стресом для них, зів’ялістю і відповідно – стресом для самого садівника. Про це пише ogo.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Підготовка. Перед тим як викопати рослину, приблизно за день, рясно полийте її, причому повністю, а не лише коріння. Листя та інші частини рослини будуть наповнені вологою під час пересаджування.

Час пересаджування. Викопувати, а також пересаджувати квітку бажано у вечірній час або коли небо затягнуте хмарами, щоб уникнути прямих сонячних променів.

Поливання. Безпосередньо перед викопуванням або вийманням із контейнера рослину знову слід добре полити. Таким чином, земляний ком краще намокне, і ґрунт прилипне до коріння. Також полийте підготовлену ямку, куди потім помістіть рослину.

Коріння рослини. Важливо оберігати коріння від впливу прямих променів сонця, спеки та вітру. Тому пересаджувати краще кожну рослину поодинці, від початку до кінця, а не викопувати всі разом. Так коріння буде менше часу перебувати поза ґрунтом.

Читайте також: Чим поливати моркву, щоб врожай був кращий ніж в сусіда

Яма. Рослину з корінням акуратно встановіть у підготовлену та залиту до половини водою яму. Притримуючи рослину рівно, заповніть яму землею, щоб вона осіла на корінні. Потім м’яко утрамбуйте ґрунт навколо рослини.

Догляд. Посаджену рослину слід іще раз повністю полити – від верхівки до коріння. Також бажано на кілька днів прикрити її тентом від прямого сонячного проміння. Важливо стежити за станом пересадженої квітки, щоб вона не зів’яла, регулярно поливати її 1-2 рази на день у ранковий і вечірній час.

Останні новини
17.08.2022, Середа
16.08.2022, Вівторок
15.08.2022, Понеділок
14.08.2022, Неділя
13.08.2022, Субота
12.08.2022, П’ятниця
11.08.2022, Четвер
10.08.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward