Кого і чому боїться путін: психолог розповів про страхи кремлівського диктатора

event 10:45 Четвер 16 Червня 2022 БЛОГ

У путіна, як і у всіх диктаторів, дуже критичне ставлення до власної безпеки, вважає експерт.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Російський диктатор Володимир Путін відчуває величезний страх, тому постійно знаходиться в бункері, намагаючись позбавиться від неугодних.

Про це, серед іншого, свідчить історія з якутським шаманом Олександром Габишевим, якого за спроби організувати похід до Москви з вигнання Путіна відправили на примусове лікування, розповів психолог Дмитро Попов.

Коментар: “Володимир Путін, я так думаю, боїться не тільки шамана – він боїться всіх, інакше б не сидів у цьому бункері трьохсотметровому або скільки там метровому в якійсь горі, яка ще захищена всіма найсучаснішими, якщо такі в Росії є, звичайно, системами ППО та іншим залізом. Річ у тому, що у Путіна, як і у всіх диктаторів, дуже критичне ставлення до власної безпеки”, – пояснив експерт.

За словами психолога, рівень життя 90% росіян залишає бажати кращого, тому частина з них може спробувати запитати у Путіна, чому так відбувається.

Коментар: “Тому він боїться всіх. І природно, якщо людина, яка називає себе якимось там шаманом або людиною, у якого є якісь надприродні здібності (а може, за ним йде дух якоїсь там людини або дух якогось там стихійного явища), звичайно, його треба терміново в “матроську тишу”, нехай нари полірує і там собі чаклує в камері-одиночці”, – заявив психолог.

Раніше лікар-психіатр Антон Михайлов заявив, що ознаками проблем Путіна з психікою є величезної довжини стіл для переговорів з іноземними лідерами або нібито зустріч господаря Кремля з жінками-пілотами й стюардесами, відео з якої було змонтовано.

Джерело

Автор:
Останні новини
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward