Американський мільярдер і бізнесмен Ілон Маск запропонував у своїй соцмережі X (Twitter) ввести невелику плату за право публікації першого посту для нових користувачів.
Про це він написав у Х.
Ілон Маск зазначає, що так можна розв'язати проблему великої кількості ботів та тролів у соціальній мережі.
Маск додав, що сучасні боти зі штучним інтелектом легко оминають вбудовані перевірки, які покликані визначити, людина його проходить чи ШІ.
Читайте також: Одна з найпопулярніших у світі спецій за вартістю майже наздогнала золото
«На жаль, невелика плата за можливість зробити першу публікацію новим користувачам є єдиним способом приборкати невпинну атаку ботів», – йдеться у дописі.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
