Х (Twitter) може стати платним для деяких користувачів

Х (Twitter) може стати платним для деяких користувачів

Американський мільярдер і бізнесмен Ілон Маск запропонував у своїй соцмережі X (Twitter) ввести невелику плату за право публікації першого посту для нових користувачів. 

Про це він написав у Х.

Ілон Маск зазначає, що так можна розв'язати проблему великої кількості ботів та тролів у соціальній мережі.

Маск додав, що сучасні боти зі штучним інтелектом легко оминають вбудовані перевірки, які покликані визначити, людина його проходить чи ШІ.

Читайте також: Одна з найпопулярніших у світі спецій за вартістю майже наздогнала золото

«На жаль, невелика плата за можливість зробити першу публікацію новим користувачам є єдиним способом приборкати невпинну атаку ботів», – йдеться у дописі.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини