Які іграшки не можна вішати на ялинку в Новий рік 2022: п’ять “заборонених” прикрас

event 15:45 Четвер 16 Грудня 2021 БЛОГ

Вважається, що деякі предмети в повсякденному житті можуть бути наділені негативною енергетикою – і ялинкові іграшки не є винятком. Щоб Новий рік 2022 був успішним, такі прикраси не повинні висіти на ялинці.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Іграшки, що тріснули

Якщо улюблена іграшка тріснула чи розбилася, не варто намагатися її склеїти й знову вішати на ялинку. Речі з тріщинами або сколами здавна вважалися поганою прикметою. “Тріщина на посуді – тріщина в житті”, – казали наші пращури.

“Виноград” та живі квіти

Згідно з народними прикметами, виноград символізує сльози, тому прикрасу у формі цієї ягоди вкрай небажано вішати на ялинку. Те саме стосується живих квітів – у поєднанні з хвоєю вони є поганим знаком.

Фігурки без пари

Якщо половинка парної ялинкової іграшки загубилася, краще не вішати її на новорічну ялинку – інакше ця прикмета віщує самотність.

Читайте також: Як правильно вибрати живу ялинку до свят: 10 корисних порад

Матові іграшки

За повір’ям, скляні іграшки своєю дзеркальною поверхнею можуть відбивати весь негатив та притягувати позитивну енергію до будинку. Але матові прикраси нібито, навпаки, вбирають та накопичують негатив.

Таку іграшку рекомендується на ніч помістити в ємність з водою та однією столовою ложкою солі, а вранці ополоснути. Після цього її можна вішати на новорічну ялинку.

Прикраси, які можуть не сподобатися Тигру

Прикрашаючи ялинку до Нового року, слід врахувати, що його символом є Тигр. Такому звірові не до душі яскрава мішура, чорні, червоні та жовті прикраси, а також іграшки у вигляді інших східних знаків.

Кольори 2022 року – синій, блакитний, зелений, білий, сріблястий, золотий. Також не бажано вішати на ялинку прикраси різних стилів, оскільки поганий смак може роздратувати царственого Тигра.

Джерело

Останні новини
22.06.2024, Субота
21.06.2024, П’ятниця
20.06.2024, Четвер
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward