Яка ваша найбільша слабкість – психологічний тест

event 14:37 Вівторок 27 Вересня 2022 БЛОГ
kolo

У кожної людини є свої слабкості. Зазвичай вони поділяються на 7 категорій за якими й були сформовані смертні гріхи у Біблії. Ми пропонуємо вам пройти невеличкий тест, який покаже, що є вашою слабкістю №1.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Оберіть зображення, яке вам найбільше подобається.

Результати

Зображення 1. Гнів. Це може бути як і відкрита агресія, так і лють, яку ви в собі ховаєте. Ваші емоції можуть завадити вам здорово оцінити ситуацію в якій ви знаходитеся, тому краще охолонути та обдумати все пізніше. Люди навколо вас інколи не знають, як з вами спілкуватися, тому що ви можете бути токсичним.

Зображення 2. Ненажерливість. Це риса. яка наче і не заважає нам жити, але все ж дає про себе знати. Це може означати надмірне вживання їжі, алкоголю, сигарет чи інших речовин. Така поведінка може призвести до серйозних наслідків зі здоров’ям, тому радимо слідкувати за власним самопочуттям.

Зображення 3. Лінь. Ну тут все і так зрозуміло. Ви любите довше поспати та і взагалі рідко встаєте з ліжка. Вам нічого не цікаво і всілякі прогулянки з друзями вас не інтригують. Така поведінка, може свідчити про внутрішню незадоволеність собою, або ж легку депресію.

Зображення 4. Жадібність. Ви любите матеріальні речі – чим більше, тим краще. Вам хочеться бути крутішим за інших і досягаєте ви цього купуючи собі, щось дороге. Люди, що дбають лише про матеріальні речі, врешті не мають вдоволення та не відчувають радості від життя.

Зображення 5. Заздрість. Ви не впевнена в собі людина, яка вважає, що іншим пощастило більше ніж їй. Замість того, аби робити себе кращим, ви засуджуєте інших за їхній успіх. Полюбляєте плітки та не полишаєте можливості їх поширити.

Зображення 6. Гордість. Ви відчуваєте свою зверхність над іншими. У світі існує лише одна правильна думка і вона ваша. Про таких людей часто говорять, що вони нарциси та це не далеко від правди. Ніколи не просите вибачення, тому і втрачаєте людей. 

Читайте також: Казахстан повертатиме росії ухилянтів від призову

Зображення 7. Хтивість. Тілесні бажання для вас найважливіша тема. Ви любите увагу протилежної статі та активно нею користуєтеся. Можете часто змінювати партнерів, через що почувати себе не дуже добре. Також, така поведінка може призвести до поганого стану статевого здоров’я та зіпсованої репутації.

Останні новини
05.12.2022, Понеділок
04.12.2022, Неділя
03.12.2022, Субота
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward