Гороскоп Таро на 6-12 червня: що  чекає на Діву, Скорпіона та інші знаки зодіаку

event 11:06 Понеділок 06 Червня 2022 БЛОГ

Гороскоп Таро на тиждень розповість, хто зі знаків зодіаку ризикує посваритися з партнером, кому в руки прийдуть великі гроші, а кого чекають зміни на робочому місці.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS. 

Гороскоп Таро на тиждень – Овен

Карта тижня: Трійка Пентаклей

На цьому тижні Овнам необхідно направити свою життєву енергію на те що є найбільш важливим. Правильно розставте пріоритети й складіть чіткий план, щоб уникнути плутанини. Не виключено, що вам доведеться змінити місце роботи, і, можливо, не за власним бажанням. Варто утриматися від необов’язкових покупок, так ви зможете зберегти бюджет. Це прекрасний час, щоб розвивати вашу зв’язок і близькість з партнером. У ваших стосунках буде любов, оптимізм і енергія.

Гороскоп Таро на тиждень – Тілець

Карта тижня: Десятка Жезлів

Тільцям на цьому тижні карта обіцяє удачу в нових починаннях. Ви зможете швидко досягти прогресу у важливій для вас справі або проекті. Не виключені привабливі ділові пропозиції. У любові та відносинах ключем є терпіння; Пливіть за течією і не поспішайте. Вам потрібно вкладати час і зусилля у ваші відносини для міцного фундаменту.

Гороскоп Таро на тиждень – Близнюки

Карта тижня: Закохані

Емоційно-насичений тиждень для Близнюків. Ви зможете налагодити відносини з дорогими людьми й залишити старі образи в минулому. Зможете і зміцнити відносини зі своєю другою половинкою. Однак для цього вам потрібно поговорити по душах і обговорити наболілі проблеми. У професійній діяльності будьте пильні та намагайтеся контролювати те, що відбувається навколо. Ви можете отримати підтримку від зрілого літнього чоловіка на роботі або в бізнесі. Дисципліна забезпечить успіх.

Гороскоп Таро на тиждень – Рак

Карта тижня: Сімка Кубків

Особистому житті раків можуть відбутися приємні зміни. Не виключена пропозиція руки й серця або початок нового етапу спільних відносин. Але можливі і зміни в іншому напрямку-розрив відносин або дружби, які більше не приносять задоволення. На роботі доведеться похвилюватися, проте не варто піддаватися емоціям. У будь-якій ситуації зберігайте спокій – і ви вийдете переможцем. Не варто зациклюватися на роботі, приділяйте час відпочинку, щоб не підірвати здоров’я.

Гороскоп Таро на тиждень – Лев

Карта тижня: Десятка Пентаклей

Цього тижня можливі зміни у професійній сфері. Ви впевнені у власних силах і не сумніваєтеся. Однак потрібно реалістично оцінювати свої можливості. Ризикуйте, але плануйте. Це може бути початок нової роботи, підприємства або кар’єри. Рухайтеся вперед з відкритим розумом і позитивним настроєм. Прийшов час привнести трохи азарту і пристрасті у ваші відносини. Вірте у свого партнера; він не відмовиться від вас так легко.

Гороскоп Таро на тиждень – Діва

Карта тижня: Двійка Мечів

Діви на цьому тижні можуть досягти великих успіхів у професійній діяльності. Не виключено кар’єрне просування і несподівані грошові надходження. Ваші праці будуть винагороджені, Ви отримаєте визнання та авторитет серед колег і партнерів. Якщо ви старанно працювали над проєктом або завданням, ви почнете бачити результати. Буде фінансова стабільність, але не варто нехтувати заощадженнями.

Гороскоп Таро на тиждень – Терези

Карта тижня: Лицар Жезлів

На цьому тижні у фокусі уваги Терезів – особисте життя. Ви зможете зміцнити відносини зі своєю другою половинкою. Між вами панує повне взаєморозуміння. Ви з повагою ставитеся один до одного і це пробуджує глибоку прив’язаність і сильні почуття. На роботі вас чекає спокійний період без різких злетів і падінь. Слідкуйте за своїми переконаннями та дивіться, що заважає вам спробувати щось нове. Інвестиції в нерухомість або малий бізнес можуть принести майбутні дивіденди.

Гороскоп Таро на тиждень – Скорпіон

Карта тижня: Король Кубків

Скорпіони в цьому періоді зможуть зміцнити свою фінансову стабільність і насолодитися прогресом від виконаної роботи. Справа, над яким ви ламали голову, зрушиться з мертвої точки та результати будуть позитивними. Будуть сюрпризи, веселощі, хвилювання і хороші новини. Досліджуйте нові способи висловити свою любов і привнести трохи романтики у ваші відносини.

Гороскоп Таро на тиждень – Стрілець

Карта тижня: Вісімка Жезлів

Обов’язків і роботи на цьому тижні додасться, проте ви сповнені життєвої енергії та ентузіазму, щоб впоратися з усіма труднощами. Ви зможете вирішити важливе питання або проблему, яка не давала спокою. У відносинах з родичами варто проявляти більше делікатності та готовності йти на компроміси. Доведеться постаратися і в стосунках зі своєю другою половинкою, стримайте егоїзм і оточіть коханого турботою. Самотнім Стрільцям може “загрожувати” роман на роботі.

Гороскоп Таро на тиждень – Козоріг

Карта тижня: двійка Пентаклей

Якщо останнім часом щось здавалося важким, воно ось-ось зміниться на краще. Настав час оцінити все, що у вас є в житті, включаючи сім’ю, друзів, роботу та здоров’я. Ваші відносини з партнером стануть більш глибокими та значущими. Якщо ви наполегливо працювали на роботі, у вас будуть всі причини для святкування. Ваш позитив і командна робота допоможуть вам досягти успіху в поточних проєктах. Вам також може прийти пропозиція про роботу або просування по службі.

Гороскоп Таро на тиждень – Водолій

Карта тижня: Трійка Кубків

На цьому тижні Водолій повинні діяти впевнено і рішуче. Не варто боятися відповідальності, продемонструйте свої сильні професійні сторони та проявіть лідерські якості. Не виключено, що вам запропонують участь в цікавому творчому проєкті, який дозволити себе проявити. Вільним представникам знака не час сидіти вдома. Зустрічі на цьому тижні можуть бути доленосними.

Гороскоп Таро на тиждень – Риби

Карта тижня: Ієрофант

У професійній діяльності це може бути напружений час для Риб. Не виключені зміни в роботі й кар’єрі, які можуть вплинути на подальше майбутнє. Намагайтеся не провокувати розбіжностей на робочому місці та зберігати дружні відносини з людьми в колективі. У відносинах з коханими теж не так все просто. Ви можете бути незадоволені поведінкою свого партнера. Постарайтеся залагодити розбіжності мирним шляхам і знайти компроміс.

Джерело

Автор:
Останні новини
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward