Гороскоп на 3 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи

event 13:19 П’ятниця 02 Грудня 2022 Суспільство

Гороскоп на 3 грудня 2022 року розповідає, кому зі знаків треба проявити фантазію в цей день, а кому може усміхнутися удача. 

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

ОВНИ

3 грудня Овнам треба буде тримати мову за зубами. Якщо у цей день ви дозволите собі зайвого, потім довго коритимете себе за це. Краще не доводити.

ТЕЛЬЦІ

3 грудня у Тельців з’явиться нова мета. Зірки радять вам цієї середи не скидати з рахунків помічників – вони можуть вам знадобитися в найнесподіваніший момент.

БЛИЗНЮКИ

3 грудня Близнюкам може знадобитися терпіння та такт. Зірки кажуть, прямолінійність цього середовища на руку вам грати не буде.

РАКИ

3 грудня Ракам потрібно бути готовим до того, що хтось почне розпускати про них плітки та чутки. Зірки закликають: у жодному разі не ведіться на провокації – будьте мудрішими.

ЛЕВИ

3 грудня Левам треба бути лояльними до порадників. Зірки кажуть, серед сотень марних варіантів знайдеться 2-3 цілком робочих і слушних.

ДІВИ

3 грудня Дівам необхідно буде розворушити свою фантазію. Зірки попереджають: звичним шляхом пройти не вдасться – треба знайти альтернативний.

ТЕРЕЗИ

3 грудня Терези повинні бути холоднокровними. Зірки кажуть: вам у жодному разі не можна відступати від своїх планів. Цієї середи ваша принциповість відіграватиме величезну роль.

СКОРПІОНИ

Скорпіони повинні будуть 3 грудня взяти тайм-аут, невеликий перепочинок перед якимись складними завданнями. А вони не забаряться, кажуть зірки.

СТРІЛЬЦІ

3 грудня Стрільцям треба буде зайнятися рутиною, яку вони ніяк не приступлять. Зірки кажуть, це середовище буде чудовим часом для завершення розпочатого (у тому числі й не дуже приємного).

КОЗОРОГИ

3 грудня Козороги мають взяти якусь суспільну ситуацію до своїх рук. Ваші організаторські здібності цієї середи будуть на висоті, кажуть зірки.

ВОДОЛІЇ

Водолії можуть опинитися перед небезпекою в цей день. Зірки попереджають: якщо є можливість, не виходьте 3 грудня із дому, якщо ні – будьте максимально обережні.

РИБИ

3 грудня Рибам може посміхнутися успіх. Важливо відплатити їй тим самим, кажуть зірки. І попереджають: якщо негативитимете, ризикуєте упустити якусь можливість.

Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward