Гороскоп на 29 листопада 2022 року: що обіцяють астрологи

event 16:38 Вівторок 29 Листопадаа 2022 Суспільство

Гороскоп на 29 листопада 2022 року розповість, кому варто присвятити день для виконання бажань, а кому не треба відкривати душу малознайомим людям.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Овен

Зірки попереджають, що період випробувань вам ще не закінчився. Імовірні деякі недогляди, прорахунки або помилки, які змусять вас бути уважнішими до справи та близьких людей.

Телець

Присвятіть день виконанню ваших бажань. Слово честі, від цього ніхто не постраждає.

Близнюки

Сьогодні не варто відкривати душу малознайомим людям, це не вдалий день для одкровень. Небажання взяти себе в руки, розклеїть вас ще більш тривалий час.

Рак

Рак має шанс змінити місце роботи на більш перспективне. Вас привабить не лише високий оклад, а й незвичайна спеціальність та дружній колектив.

Лев

Виявляйте ініціативу і будьте готові до випробувань: можливо, події найближчим часом розвиватимуться не зовсім так, як ви припускали.

Діва

Дівам не варто опускати руки, особливо якщо в планах розширення можливостей, бізнес або навчання за кордоном, еміграція. Випробування ведуть до перемоги в майбутньому, але поки що ви відкинуті назад.

Терези

Сьогодні Терезам належить дуже уважно підтримувати свої стосунки з людьми, всіляко уникаючи провокацій та пасток. Увечері фокус уваги зміститься на матеріальне підґрунтя спілкування як з окремими особами, так і з організаціями.

Скорпіон

Можна займатися запланованими справами, не побоюючись несподіванок. Перш ніж братися за щось абсолютно нове, переконайтеся в тому, що у вас вистачить сил і коштів на те, щоб досягти потрібного результату.

Стрілець

Зірки пророкують Стрільцеві підтримку впливової особи, а також поради від ділових партнерів. Ні від чого не відмовляйтеся, інакше проґавте перспективні можливості.

Козеріг

Сьогодні Козеріг може зазнати прикрого почуття безсилля по відношенню до якоїсь проблеми. Можливо, він уже довго бився над її рішенням, а може просто не знає, як до неї підступитися.

Водолій

Ви хлопці самостійні та активні, але сьогодні зірки радять заспокоїтись – не намагайтеся вирішити всі проблеми одним махом.

Риби

Не шукайте привід для сварки, намагаючись перевести свій гнів на когось із близького оточення. Чітко дотримуйтесь дуже правильного закону: не можна нести до будинку негатив, пов’язаний із професійними справами.

Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward