Фінансовий гороскоп на липень 2022 року: на кого зі знаків чекає прибуток

event 10:22 П’ятниця 01 Липня 2022 БЛОГ

У плані фінансів та професійної сфери липень буде доволі неоднозначним. 

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Прориву у матеріальних справах очікувати поки що не варто, повідомляє ТСН. Але це слушний час для того, щоб набратися сил і енергії для активної роботи наприкінці літа – початку осені.

ОВЕН

Гроші приходять із перевірених джерел, у вигляді невеликих премій та бонусів за раніше виконану роботу. Для вас липень – період створення фундаменту, прихованої роботи, яка принесе свої плоди вже незабаром. У другій половині місяця з’являться нове захоплення, гобі, цікаве заняття, яке може стати новим видом заробітку.

ТЕЛЕЦЬ

Нові знайомства та ділові зв’язки відкривають можливості заробити певну невелику суму грошей або отримати замість послуги ті чи ті предмети під час товарообміну. Якщо ви плануєте відкрити свою справу, найдоступніші сфери для отримання швидких результатів – напрямки, пов’язані з логістикою, доставкою товару, харчовою промисловістю.

БЛИЗНЯТА

Перша половина липня вимагатиме від вас великих енергетичних витрат, наполегливої праці, але ваші старання будуть винагороджені. У третій декаді місяця ви отримаєте результат від докладених зусиль і, можливо, зміните напрям професійної діяльності. Успіх багато в чому залежить від того, наскільки сміливо ви озвучуватимете свої інтереси.

РАК

Гроші цього місяця для вас – не проблема, з різних джерел прийде саме стільки, скільки потрібно. Однак, якщо розумно плануєте свої витрати, справді необхідні вам. Постарайтеся відпочити в липні – адже ви цього заслужили! Не заощаджуйте на собі, а також не варто знижувати якість своєї роботи, віддаючи перевагу дешевим матеріалам.

ЛЕВ

Минули невдачі – позаду! Ви на порозі важливих змін у професійній сфері. Настав час поповнити свій багаж знань – вони обов’язково дадуть матеріальні плоди. Вкладайте в себе, оновлюйте обладнання та техніку – все дуже скоро окупиться, і ви зможете успішно вирішити свої давні фінансові питання.

ДІВА

Намагайтеся доводити справи до логічного завершення, як би складно вам не давався цей процес. Час подолання труднощів, випробування на стресостійкість. Несприятливий час для звільнення, пошуку роботи та співбесід. Успіх у фінансових питаннях залежить від добродушності у взаєминах із діловими партнерами.

ТЕРЕЗИ

Посилюються ваші здібності впливати на оточення, координувати дії інших людей, проникати в суть речей та явищ за допомогою інтуїції. Ваші приховані таланти допоможуть вам заробити! Або, як мінімум, ви виявите, що є багато сфер, де зможете проявити себе та привернути увагу потрібних вам людей.

СКОРПІОН

У якийсь момент ви можете відчути, що ваш фінансовий добробут більше неможливий там, де ви вже тривалий час. Рушійна сила всіх ваших дій – бажання знайти нову цікаву сферу, яка передбачає живий контакт із людьми. Важливо якнайчастіше бути в суспільстві – вас помітять і вам зроблять вигідну пропозицію.

СТРІЛЕЦЬ

Період інтенсивної діяльності та матеріальної відповідальності. Будь-які справи, спільна робота, починання, пов’язані з партнерами здалеку та із зарубіжжям, будуть дуже ефективними у фінансовому плані. Не проґавте сприятливий період – у першій половині 2023 року ви отримаєте результати, які перевершать усі ваші очікування.

КОЗОРІГ

Дисципліна та самообмеження зараз особливо важливі – це допоможе правильно розподілити свої ресурси та отримати максимальну вигоду до кінця 2022 року. Праця, робота, виконання боргу – це зараз на передньому плані, але швидкого прибутку чекати не варто. Успіх зараз полягає в тому, щоб знайти нових партнерів, яким потрібний ваш професійний досвід.

ВОДОЛІЙ

Ви заслужили на радість життя чудовою роботою, тому настав час відволіктися від матеріальних питань і зайнятися тим, що подобається. Намагайтеся не робити різких рухів, не ухваювати кардинальних рішень – навіть якщо нинішній стан справ вас особливо не задовольняє, до кінця місяця ви знайдете собі прибуткове заняття.

РИБИ

Спокійно прийміть труднощі у професійній сфері – вони допоможуть вам виробити твердість характеру і силу волі. Як результат – увага до вас з боку інших людей та пропозиції щодо взаємовигідної співпраці. Якщо ви зараз далеко від дому, від ділових партнерів, придумаєте оригінальний спосіб усунути грошові проблеми.

Останні новини
09.08.2022, Вівторок
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
06.08.2022, Субота
05.08.2022, П’ятниця
04.08.2022, Четвер
03.08.2022, Середа
02.08.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward