Ефективні способи, які допоможуть прибрати неприємний запах із взуття

event 13:40 Понеділок 06 Лютого 2023 Суспільство

Від неприємного запаху навіть від нового взуття не застрахований ніхто. Не завжди допомагає і ретельний догляд за ногами.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Мало хто здогадується, якими чудовими властивостями наділений лавровий лист і як він може виручити у безлічі домашніх проблем. Наприклад, якщо вам потрібно знайти спосіб, як позбавитися від неприємного запаху взуття.

Так, як би дивно це не звучало, але кілька листочків лаврового листа – це хороший засіб від запаху у взутті, повідомляє Главред

Лавровий лист має антисептичні властивості. Він містить речовини, які не дають розвиватися бактеріям, котрі якраз і стають причинами виникнення неприємного запаху.

 Є ще низка ефективних способів, як прибрати запах з взуття:

  • Протерти взуття всередині ватою, змоченою в оцті або перекисі водню. Але важливо не перестаратися і не намочити взуття настільки, що його після цього доведеться сушити.
  • Накрапати всередину взуття кілька крапель улюбленої ефірної олії. Найкраще допомагають лавандова або лимонна – вони гарно вбивають бактерії, які викликають неприємний запах.
  • Покласти всередину взуття сухі чайні пакетики, які за ніч вберуть у себе усі запахи.
  • Насипати всередину взуття на ніч соди, дитячої присипки або покласти активоване вугілля – вони мають властивість поглинати неприємні запахи.
  • Покладіть всередину взуття листя м’яти, шавлії або подрібнену кору дуба – це теж допоможе убити запах у взутті.

Проте потрібно пам’ятати, що за чистотою взуття варто стежити регулярно. Народні засоби можуть допомогти прибрати не дуже сильні запахи. Проте якщо ви давно не прали взуття і тепер від нього чути стійкі неприємні аромати, прості народні способи можуть уже виявитися не такими дієвими.

Останні новини
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward