Дефіцит бензину в Україні: 6 простих порад, як заощадити паливо

event 15:46 Понеділок 23 Травня 2022 Суспільство

Прості способи, які допоможуть знизити витрати бензину.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Паливна криза збирає великі черги на заправках і, крім різкого подорожчання бензину, виникає його дефіцит. Як заощадити бензин читайте далі.

Плануйте маршрут

Уникнути зайвих витрат на бензин допоможе чіткий план поїздки. Вибирайте дороги, які не тільки займуть мінімальну кількість часу, але і позбавлять вас від пробок. Витрата палива в разі простою становить 1-1,5 літрів на годину. З цієї ж причини не варто довго прогрівати мотор. Сучасний транспорт може обійтися без цього.

Відключайте прилади

Додаткових витрат вимагають всі прилади, адже вони працюють від двигуна. Відключайте кондиціонер і потужні фари. В умовах дефіциту бензину таке задоволення може обходитися занадто дорого.

Не варто лихачити

Спокійна плавна їзда без різкого набору і перевищення швидкості допоможе зберегти бензин в баку на довше. Якщо хочете заощадити, краще забути про педалі газу в підлогу – розгін і поїздка з вітерцем вимагають великої кількості палива.

Охолоджуйте авто

У літній період намагайтеся паркувати авто в тіні, це допоможе уникнути перегріву і зайвої витрати бензину. Уникайте навіть невеликих зупинок під прямими сонячними променями.

Прибирайте непотрібні речі

Періодично наводите порядок в салоні і багажнику. Не варто складувати там речі, якщо не відправляєтеся в далеку поїздку.

Вчасно заправляйтеся

Навіть за часів паливної кризи не варто нехтувати правилами заправки автомобіля. Досвідчені автолюбителі намагаються заправити бак рано вранці або пізно ввечері. Щільність палива в цей час доби найбільш низька і відповідно більше бензину потрапить в бак. Намагайтеся заправлятися повністю, це корисніше для двигуна.

Джерело

Останні новини
03.07.2022, Неділя
02.07.2022, Субота
01.07.2022, П’ятниця
30.06.2022, Четвер
29.06.2022, Середа
28.06.2022, Вівторок
27.06.2022, Понеділок
26.06.2022, Неділя
Читати більше новинarrow_forward