Чому не можна дарувати телефон: популярні прикмети та забобони про гаджет

event 12:40 Вівторок 25 Січня 2022 Суспільство

У сучасному світі вважається, що прикмети — це народна мудрість, повір’я наших предків, засновані на досвіді попередніх поколінь.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Однак, у міру розвитку науки і техніки, в нашому житті з’являються нові предмети і речі, а разом з ними виникають і прикмети про них. Це ще раз говорить про те, що потреба людей в магічному, незрозумілому і надприродному дуже велика.

Взяти, наприклад, прикмети про телефон. У сучасному світі телефон, пройшовши шлях від стаціонарного апарату до мобільного, став неодмінним супутником і незамінним помічником кожної людини. Втрата мобільника стає справжньою катастрофою для його власника, як з точки зору прикмет про телефон, так і з матеріального боку.

Чи можна дарувати телефон — прикмети

Багато хто знає, що не можна дарувати ножі, не рекомендується дарувати годинник, а також порожній гаманець. А що ж говорять прикмети про мобільники?

На питання: “Чи можна дарувати телефон дівчині?”- сучасні прикмети відповідають, що цей подарунок часто призводить до розриву відносин, якщо пара ще не зареєструвала шлюб офіційно.

Молодій незаміжній дівчині прикмети не рекомендують дарувати телефон своєму хлопцеві — це обіцяє зради, брехню і обмани.

Якщо дружина подарує телефон чоловікові, то це пророкує появу у нього коханки, схильності до “походів наліво”.

Подарунок телефону дружині обіцяє їй дрібні клопоти, порожні розмови і плітки.

А ось якщо подарувати телефон батькам або дітям, то ця прикмета трактується позитивно. Такий подарунок зміцнить і поліпшить сімейні відносини.

Дарувати телефон — прикмета, в основному, погана, але щоб уникнути негативу, можна піти до магазину разом з тим, кому планується такий подарунок. Фактично, тоді будуть подаровані гроші, а людина вже сама витратить їх на покупку телефону.

Прикмети про номер телефону

Телефонний номер — це послідовність цифр, а тому на нього поширюється і магія чисел, а найбільш поширеними є прикмети, пов’язані з телефонними номерами. Тому не дивно, що при виборі люди уважно перебирають списки телефонних номерів в пошуках щасливого.

Поєднання в номерах телефонів цифр “2” і “1” вважається символом удачі, виграшу, перемоги.

У Китаї, наприклад, вважається, що грошову удачу і багатство принесе телефонний номер, в якому є щаслива цифра “8”.

У нас щасливою традиційно вважається цифра “7”.

Прикмети про номер телефону також радять вибирати будь-яке гармонійне поєднання цифр. Наприклад, де є повторювані числа.

Однак, багато людей вважають поганою прикметою комбінації з декількох “трійок”.

Найвірніша і найгірша прикмета про номер телефону говорить про те, що не можна брати номер, який закінчується на “0”. Ця цифра принесе грошові втрати, фінансові розтрати, порожнечу і самотність в життя власника телефону з таким номером.

Загальні прикмети про телефон

Якщо вранці вам подзвонили тричі, і всі три дзвінки зірвалися — чекайте невдач в особистих справах і бізнесі.

Прикмета знайти телефон — досить неоднозначна. Як і на будь-яку річ, на мобільник можна провести магічний ритуал на псування, пристріт, приворот і відворот. Якщо знайдений телефон піддавався такому негативному магічному впливу, тоді всі біди попереднього господаря перейдуть на нового власника.

Особливо небезпечно піднімати стільниковий, виявлений на перехресті.

З цієї ж причини прикмети не рекомендують купувати старий телефон. Краще купити нехай і дорожчий мобільник, але “чистий” з точки зору магії.

Однак, ці прикмети стосуються телефонів без чохла. Якщо ж пощастило знайти телефон в “одязі”, то можна бути впевненими, що найближчим часом удача буде супроводжувати всі починання. Проблеми будуть вирішуватися, втрачені речі і гроші знайдуться, а самотні зустрінуть свою другу половинку.

Втратити телефон — хороша прикмета, що означає позбавлення від чогось зайвого, непотрібного або застарілого. Втрата телефону віщує початок в житті нового сприятливого періоду.

Якщо телефон впав — це прикмета до скандалів.

Читайте також: Гороскоп кохання на тиждень: кого очікує фатальна любов, а кого напруга і скасування весілля

Розбити застарілий і погано працюючий телефон — прикмета хороша. Вона віщує, що в житті скоро відкриються нові можливості. Якщо ж розбився дорогий, новий мобільник, — потрібно готуватися до неприємностей на особистому фронті, проблем на роботі.

Помилково набрати не той номер — значить, потрібно остерігатися обману.

У понеділок прикмети не радять класти гроші на телефон — вони швидко будуть витрачені. А ось якщо, перебуваючи навесні на природі, перший раз цього року почути зозулю і при цьому встигнути подивитися баланс особового рахунку, то до кінця року на рахунку телефону будуть водитися гроші.

Якщо ви набираєте номер зі стільникового і отримуєте три збої виклику поспіль, то краще і не додзвонюйтеся, — все одно нічого хорошого не почуєте.

Помилитися номером, який зазвичай набираєте без запинки, — прикмета до пліток і пересудів.

Якщо перед майбутньою розмовою телефоном поруч голосно каркає ворона, краще відкласти дзвінок на потім — зараз співрозмовник вам не зрадіє.

Прикмети не радять розмовляти телефоном, стоячи на порозі або проходячи через ворота. Що б не було при цьому сказано, це не буде сприйнято серйозно.

Якщо під час бесіди телефоном впустити щось з рук, то незабаром заболить голова.

Телефон блакитного кольору вбереже від пристріту, червоного — позбавить гармонії і внутрішньої рівноваги. Зелений телефон зміцнює фізичне здоров’я і покращує добробут власника. Мобільник фіолетового кольору живить свого господаря порожніми надіями.

Шпилька, встромлена в чохол мобільника, оберігає від псування.

Якщо зарядний пристрій телефону постійно кудись втрачається, — значить, вас чекають швидкі зміни в житті.

Джерело

Останні новини
28.05.2022, Субота
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward