Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які схильні до нездорових стосунків

event 17:31 Понеділок 07 Лютого 2022 БЛОГ

Представники одного знака здатні жити лише інтересами другої половинки, поділилася експерт.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Представники одного знака здатні жити лише інтересами другої половинки, поділилася експерт.

Три з 12 знаків Зодіаку – Скорпіон, Рак та Близнюки, схильні до нездорових стосунків.

Ці зодіакальні представники можуть знаходитися у співзалежних стосунках, повідомляє tsn.ua, посилаючись на відомості астролога Людмили Булгакової.

Експерт зазначила, що Скорпіони навіть після розчарування у тому, кого кохають, не можуть піти й таким чином продовжують співіснування, яке завдає страждань обом.

Булгакова додала, що Раки здатні розчинитися у другій половинці, жити лише її інтересами й пожертвувати власною особистістю.

За словами астролога, Близнюки, схоже, отримують задоволення від страждань, які приносить нещасливе кохання, і дуже часто потрапляють у нездорові стосунки.

Коментар: “…навіть нещасливе перше кохання може стати для них приводом для страждань на все подальше життя, протягом якого вони розшукуватимуть предмет своєї пристрасті, добиватимуться від нього взаємності, а не отримавши відповіді, рвати щойно розпочаті стосунки та вирушати світ за очі – до наступного разу…”, – зазначила експерт.

Раніше Людмила Булгакова повідомила, що серед знаків Зодіаку Рак – найжертовніший. Астролог підкреслила, що найчастіше представники цього знаку жертвують собою заради найближчих людей.

Скорпіонами вважають людей, які народилися з 23 жовтня до 22 листопада, Раками – народжених з 22 червня до 22 липня, а Близнюками, тих, хто святкує день народження з 22 травня до 21 червня.

Читайте такожАстрологи розповіли, на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток цього тижня, 7-13 лютого

Джерело

Автор:
Останні новини
22.06.2024, Субота
21.06.2024, П’ятниця
20.06.2024, Четвер
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward