Астрологи назвали пари знаків Зодіаку, які ніколи не уживуться один з одним

event 11:22 Вівторок 18 Січня 2022 БЛОГ

Не всі знаки зодіаку можуть мирно співіснувати один з одним. Астрологи назвали пари, романтичні стосунки яких, важко назвати вдалими через їх несумісності за гороскопом.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Леви і Раки

Як би протилежності не притягувалися, але така різниця в характері довго перебувати разом представникам цих знаків не дасть. Імпульсивні і енергійні Леви швидко занудьгують поруч з лірично налаштованими Раками. А самі Раки будуть постійно відчувати стрес і насилу протистояти емоційним Левам, відстоюючи своє право на тихий домашній вечір замість галасливої вечірки.

Козероги і Водолії

Спільна риса цих знаків — непохитна сила волі і наполегливість. Однак саме це може стати причиною розладу в парі: ні ті, ні інші не підуть на поступки під час конфлікту. Козерогам і Водоліям рідко вдається знайти компромісний вихід із ситуації, що тільки провокує нові сварки і веде до неминучого розриву.

Читайте також: Гороскоп на 19 січня: що чекає на Рака, Риби та інші знаки Зодіаку

Діви і Близнята

Практичним що твердо стоять на землі Дівам непросто зрозуміти вічно літаючих в хмарах мрійливих Близнят. У цих знаків занадто різні погляди на життя, різний підхід до розв’язання проблем і різні пріоритети. Знайти золоту середину при спілкуванні один з одним їм вдається з великими труднощами.

Терези і Тельці

На перший погляд, цю пару можна було б назвати ідеальною — обом знакам властива здатність буквально розчинитися в своєму обранцеві. Вони здатні настільки зануритися в почуття і погляди своєї пасії, що буквально можуть читати думки коханих. Однак все не так гладко, як хотілося б. Непримиренне бажання Терезів завжди мати рацію і неймовірну впертість Тельців, які виключно з власної завзятості ніколи не визнають правоту іншого, при першій же серйозній сварці призведе до тріщини у відносинах.

Джерело

Останні новини
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward