Народні прикмети: що не можна робити на Водохресний святвечір 18 січня

event 10:37 Вівторок 18 Січня 2022 БЛОГ

Протягом 18 січня, до заходу сонця, потрібно завершити всі домашні справи, оскільки в ніч на Водохреща вода стає святою і використовувати її в побуті вже буде не можна.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Як і в Різдвяний святвечір, 18 січня не слід їсти до появи першої зірки. При цьому на столі має стояти парна кількість страв.

Починати водохресну трапезу необхідно зі святої води і сочива — пісної страви з зварених зерен пшениці, приправлених медом, сухофруктами та іншими солодощами. А ось алкоголю на столі бути не повинно — його вживання в Водохресний святвечір вважається великим гріхом.

Необхідно стежити за своїми словами, вимовленими 18 січня, особливо під час святкової вечері. Під суворою забороною в цей день не тільки сварки і з’ясування відносин, але і лихослів’я, лайка і поминання чорта.

Під табу 18 січня потрапляє і брехня. У народі вірили в те, що будь-яка погана думка в цей день може обернутися проти того, в чиїй голові вона зародилася.

Про погоду наші предки казали: якщо 18 січня коні лягають на сніг і купаються в ньому, значить, настає потепління. Про це ж повідомляли співаючі вдень півні.

Читайте також: Гороскоп на 19 січня за картами Таро

Також прапрапрадіди помічали: якщо на Хрещенський святвечір випало багато снігу — рік буде врожайним.

Існувала в народі і така погодна прикмета: якщо весь день був погожим, а до вечора небо заволокло низькими хмарами, наближаються затяжні морози.

Сни, побачені в ніч з 17 на 18 січня, покликані зняти вашу внутрішню напругу. Якщо ви цього потребуєте, налаштуйтеся на очищення і протягом доби зберігайте спокій. Тоді сни цієї ночі стануть по-справжньому цілющими.

Крім того, якщо в ніч з понеділка на вівторок вам насниться той, кого ви давно не бачили в реальності, значить, ця людина потребує вашої підтримки. Необхідно зв’язатися з нею та запропонувати свою допомогу.

Якщо вам насниться жах, у жодному разі не можна нікому розповідати про нього. Цього дня весь негатив має особливу силу.

Якщо побачити воду, потрібно звернути увагу на її якість. Якщо вона чиста і прозора, попереду на вас чекають якісь хороші події, вдалі збіги обставин, радісні звістки. Якщо вода була брудною або застиглою, значить, нині ви робите щось неправильно. Ваші кроки можуть призвести до невідворотних наслідків. Перегляньте свої найближчі плани, пов’язані зі змінами у житті.

Джерело

Останні новини
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward