Астрологи назвали четвірку найбільш владних жінок за знаком Зодіаку

event 20:22 Середа 05 Січня 2022 БЛОГ

Представницям чотирьох знаків Зодіаку з народження визначена особлива, “імператорська” роль. Ці дами дійсно відчувають себе улюбленицями долі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Жінкам-Левам властива по-справжньому королівська стать. Вони ніколи не забувають про почуття власної гідності, вміють тримати себе в руках і при цьому природно граціозні. Всі ці якості роблять представниць цього знака Зодіаку бажаними гостями як на дружніх посиденьках, так і на червоних килимових доріжках.

Але непоступливість і категоричне неприйняття власних можливих помилок можуть стати причиною серйозних сварок з “Левицями”. Тому при ближчому контакті з ними варто бути напоготові.

Тельці також відрізняються своєю силою волі, завзятістю. Вони знають, як підкорювати людей і завжди виглядати по-королівськи. Але якщо жінка-Телець в люті, то вона стає по-справжньому руйнівною, відчуваючи у своїх руках владу над іншими людьми і використовуючи її.

Читайте також: Кому із Знаків Зодіаку найбільше пощастить в січні 2022

Самодостатність жінок-Овнів і вміння з посмішкою виходити з найскладніших ситуацій незмінно захоплює оточуючих. Однак холодний розум і тонкі розрахунки небезпечні, коли в представницях цих знаків пробуджується диктатор. Якщо жінка-Овен впевнена у своїй правоті, то вона буде відстоювати її будь-що-будь, в тому числі і походом по головах.

В інший же час вони являють собою життєрадісних принцес, які дивляться з посмішкою в майбутнє.

Ще однією зоряною царицею є жінка-Риби. Через м’якість їх часто недооцінюють конкурентки, що дуже даремно. Риби не жадають влади, але можуть маніпулювати людьми для досягнення своїх цілей. Головна сила представниць цього знака — в колі однодумців. При належній підтримці Риби стають по-справжньому величними, а їх справи досягають Королівського розмаху.

Джерело

Останні новини
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
19.01.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward