63-річна бабуся з Нікополя поїхала в росію, щоб врятувати онука

event 09:56 Вівторок 14 Березня 2023 Суспільство
PORYATUNOK Z ROSII

Історія завершилася для родини довгоочікуваним поверненням.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

63-річна Алла Зіпа з Нікополя самотужки поїхала до росії, аби забрати онука, чия мама померла 24 лютого 2022 року.

10-річний Кирило Фещенко опинився в росії ще в дитинстві, коли його матір переїхала до нового чоловіка. В день початку повномасштабної війни жінка раптово померла, а її чоловік відмовився всиновлювати хлопчика.

Кирила віддали у родину подруги його матері. На жаль, там для хлопця розпочалося справжнє пекло. Кирило розповів, що там над ним знущались, називали бандерівцем і хохлом. До того ж, чоловік материної подруги взагалі воював в Україні на боці окупантів.

Бабуся зрозуміла, що онука потрібно негайно рятувати та вирішила самостійно їхати в росію. Алла Зіпа розповідає, що вона витратила декілька місяців на боротьбу з російськими бюрократичними структурами, намагаючись врятувати онука. Росіяни не хотіли віддавати хлопчика бабусі, проте врешті-решт жінка добилася свого.

Виїжджали вони з ворожої країни через Білорусь, з допомогою волонтерів. Коли Кирило опинився вже на території України, хлопчик одразу загорнувся в український прапор. Він зізнається, що це була його мрія. А також хлопець записав відео для колишніх однокласників з росії.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що льотчика, який бомбардував Харків, звільнили від покарання.

Останні новини
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
16.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward