10 фактів, чому Валерій Залужний такий крутий

event 14:51 П’ятниця 08 Липня 2022 Суспільство
Zaluzhnyi

Сьогодні у Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного – день народження. 

Очільник ЗСУ відзначає 49 років. Ми зібрали 10 фактів про цього надзвичайного чоловіка.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

  1. Він зламав плани російської армії. Залужний наказав ЗСУ готуватися до російського вторгнення, а коли війна почалася, наказав завдавати максимальних втрат росіянам. На думку військового аналітика Агіля Рустамзаде, головнокомандувач ЗСУ склав вдалий план стратегічної оборони, завдяки якому на першому етапі українська армія змогла завдати величезних втрат російській армії. І тим самим перешкодила ворогові досягти стратегічних цілей. Людина, яка відстояла Київ. 
  2. Він не служив у радянській армії, тому у Залужного немає бекграунду радянської військової освіти. Натомість володіє англійською та розуміється на західних військових практиках. 
  3. Він пройшов усі щаблі офіцерської служби: від командира роти до Головнокомандувача ЗСУ. 
  4. Його називають одним з найбільш відкритих генералів, який розуміє проблеми солдатів і молодших офіцерів.
  5. Він пройшов війну на Донбасі та має реальний бойовий досвід. 
  6. Він веде армію України до стандартів НАТО – прибираючи бюрократію та роблячи військо людяним. Одним з його перших кроків на посаді був дозвіл військовим на фронті відкривати вогонь у відповідь по окупантах без узгодження з вищим керівництвом і позбавлення необхідності військовим заповнювати зайві документи. Нині українські командири можуть ухвалювати рішення на місцях, завдяки чому українська армія стратегічно перевершує російську. 
  7. У нього 4 вищих освіти: Одеський інститут Сухопутних військ, з 2007 по 2014 навчався у Національному університеті оборони імені Черняхівського, Острозька академія (міжнародні відносини).
  8. Увійшов по списку 100 найвпливовіших людей 2022 за версією журналу Time
  9. Він не влазить у політику: Залужний не дає гучних інтерв’ю, його поважає коаліція та опозиція у владі, він не конфліктує з жодною політичною силою, а просто якісно та віддано робить свою роботу Головнокомандувача. 
  10. Він говорить із тими, хто допомагає ЗСУ: ще до війни він зустрівся з найбільшими волонтерськими організаціями,аби обговорити проблеми та реформування армії. Зараз тримає прямий зв’язок із військовим керівництвом США та в цілому спілкується “однією мовою” із НАТО та західними партнерами.

Цей факт ми не змогли лишити осторонь: оточення Залужного розповідає, що він дуже добра та щира людина. Справжній патріот і професіонал. Словом – Герой.  

Автор:
Останні новини
03.12.2023, Неділя
02.12.2023, Субота
01.12.2023, П’ятниця
30.11.2023, Четвер
29.11.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward