Василіса Фролова відверто розповіла про те, що завагітніла під час першого сексу

event 11:25 Середа 16 Червня 2021 Шоу-бізнес

Українська телеведуча Василіса Фролова раніше зізналася, що стосунки з батьком її дитини, продюсером Дмитром Котеленцем, у них почалися з вагітності знаменитості.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Проте фани не здогадувалися, наскільки буквально можна було сприймати ці слова Фролової. Так, у програмі “Олицька” молода мама вперше відверто розповіла, як їй вдалося завагітніти у 43 роки. За словами Василіси, батько її дитини з’явився у її житті доволі спонтанно.

Тоді ведуча завершувала ремонт у своїй квартирі, а з Котеленцем, якого знала вже 15 років, вела невимушену переписку у соцмережах.

Коментар: “Я довго шукала цю квартиру, вона одразу мені сподобалася, я її придбала. Я там робила ремонт. Так сталося, що Діма, батько моєї дитини, увійшов до мого життя дуже неочікувано. Це сталося дуже спонтанно. Це була переписка в соцмережах, це була дуже весела переписка. Хоча ми одне одного дуже давно знаємо, років 15. Ми з ним просто переписувалися і це було дуже весело. Він раптом опинився у мене в гостях, я кажу, от поїхали перевозити коробки, я тут переїжджаю. І ми пів на п’яту ранку почали перевозити коробки з книгами. Все дуже швидко закрутилося. І виявилося, що ця квартира стала для мене щасливою. Тому що мені треба було заземлитися і треба було там вперше переночувати, щоб завагітніти”, – розповіла Фролова.

На запитання від журналістки, про те, що після перевезення речей у квартиру у Василіси з Дмитром відбувся перший секс, вона відповіла: “Все ти правильно говориш”.

Зараз Фролова іронізує, що вони з Котеленцем рахують їхні стосунки від дня вагітності:“Ми наші стосунки рахуємо з вагітністю. Він говорить: “Скільки ми там з тобою знайомі? Другий триместр?”.

Відомо, що на той момент ведуча перебувала у стосунках з креативним директором Олександром Стрижельчиком. Вони були разом 11 років. Як зізналася Василіса, вони навіть разом побудували будинок, в якому була дитяча кімната. Коли Фролова завагітніла від іншого, вона одразу припинила стосунки з Олександром.

Коментар: “Ми погано розійшлися. В один момент і він це дуже важко пережив. Я завагітніла і одразу сказала, що все, вибачте, ось так… Діма чудовий батько, я вдячна долі, що ми зустрілися”, – сказала Фролова.

Нагадаємо, місяць тому Василіса Фролова вперше показала батька своєї дитини. Знаменитість відвідала ювілейну, 10-ту церемонію вручення музичних нагород YUNA. На червоній доріжці Василіса з’явилася не сама, а в компанії коханого, продюсера Дмитра Котеленця.

Джерело: сайт ТСН

Читайте також: Дженіфер Лопес та Бен Аффлек знову разом: пару заскочили за пристрасними поцілунками (фото)

Останні новини
30.07.2021, П’ятниця
29.07.2021, Четвер
28.07.2021, Середа
27.07.2021, Вівторок
26.07.2021, Понеділок
25.07.2021, Неділя
24.07.2021, Субота
23.07.2021, П’ятниця
22.07.2021, Четвер
21.07.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward