Надія Матвєєва виходить заміж за молодшого за неї на 20 років обранця

event 12:11 П’ятниця 01 Липня 2022 Суспільство

Популярна українська телеведуча Надія Матвєєва розповіла, що знову закохана і вже більше року перебуває у відносинах з 33-річним чоловіком. 

У закоханих 20-років різниці у віці, але це її не лякає, адже вона щаслива, інформує Ukr.Media.

За словами Надії, її кохана людина непублічна, а працює у сфері, близькій до медицини. Також знаменитість розповіла, як вони познайомилися. Вони вперше зустрілися на вечірці близько року тому, а весь цей час приховували стосунки.

Коментар: “Він взагалі непублічна людина, яка не має відношення до телебачення або будь-якої публічної професії. Але за цей рік ми не тільки насолоджувалися життям, але у нас були і випробування. Ми стали настільки близькими людьми, що я можу щось про це розповісти… Його навіть немає в соцмережах. Я взагалі не могла уявити, що буду разом із цим чоловіком, тому що різниця у віці. Я ж з цим табу жила. Я вважала, що такі відносини сенсу не мають. Мої стереотипи зруйновані життям. Ми обговорили нашу різницю у віці, коли вирішили, що будемо разом жити і те, що це теоретично може вплинути на наші відносини. Так, це виклик для нас, але це прекрасно!”, — розповіла Матвєєва.

Більш того, Надя зізналася, що її коханий вже встиг зробити їй пропозицію руки і серця, на яку ведуча відповіла згодою, хоч це і було несподівано.

Коментар: “Це було несподівано… Тому що, відверто кажучи, ми не домовлялися, що ми одружимося. Просто було зрозуміло, що ми будемо разом завжди, але конкретних обговорень не було. У якийсь момент ми спілкувалися по відео і я щось сказала… А він мені у відповідь: “А я хочу на тобі одружитися. Вийдеш за мене заміж?”. Мені було так приємно, що він це сказав, але виходить, що я сказала “так”. Це не вважається пропозицією, тому що немає кільця. Це не я сказала, це він. У нього немає грошей поки, щоб купити обручку”, — розповіла ведуча.

Відзначимо, що чоловік вже знайомий з мамою і 25-річним сином Матвєєвої Владиславом. У нього теж є дитина, але він поки не познайомив Надію з нею, як і з ким-небудь зі своїх родичів. Зазначимо, що ведуча вже двічі розлучена.

Останні новини
09.08.2022, Вівторок
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
06.08.2022, Субота
05.08.2022, П’ятниця
04.08.2022, Четвер
03.08.2022, Середа
02.08.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward