Блогер Олександр Волошин відповів, чому не пішов на фронт
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/06/voloshin.jpg?x37420)
Блогер Олександр Волошин пояснив, чому не пішов воювати за Україну. За його словами, на початку повномасштабного російського вторгнення він вивіз маму і дружину Анну Трінчер на Західну Україну, пише уніан.
• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.
В інтерв’ю Раміні Есхакзай він зазначив, що хотів піти на фронт, проте після розмови з батьком зрозумів, що йому все ж варто подбати про рідних жінок.
Коментар: “Була така злість, що хочеш їхати воювати. Я зателефонував баті і сказав, що хочу виконувати свій обов’язок. Він запитав, хто буде з мамою, і пояснив, як все це відбувається… Я ж думав, що буду патрони подавати, адже я не вмію нічого“, – поділився він.
Він додав, що весь цей час донатив на українську армію. У сумі він відправив військовим мільйон гривень з початку повномасштабної війни. Крім того, він створив великий центр, завдяки якому волонтери могли з’єднатися з людьми, яким потрібна допомога.
Читайте також: Маша Єфросиніна попередила про інтернет-аферу від її імені
Коментар: “Я направив туди всю свою команду по бізнесу, тому що він не функціонував. Ми допомогли тисячам людей“, – додав блогер.
Але незважаючи на це, він все ж зіткнувся з хейтом. Користувачі мережі неодноразово писали йому, щоб він йшов на фронт. Як сказав Волошин, він пройде цей шлях, якщо війна затягнеться.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/11/dog7-392x272.jpg?x37420)
У Рівному відбувся перший за всю історію забіг з собаками (фото)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/03/svitlo198-1-392x272.jpg?x37420)
Де сьогодні у Рівному не буде світла?
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/12/Untitled-1-189-392x272.jpg?x37420)