З полону повернувся житель Рівненщини Ярослав Годунко.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
І вже незабаром, 25 січня, він зможе у колі родини відсвяткувати своє 23-річчя.
Ярослав - сержант, інспектор прикордонної служби. У полон потрапив у Маріуполі.
Читайте також: На Рівненщині суд виніс вирок живодеру, який вбив кота за з’їдену рибу

Загалом з полону повернулося 230 людей: 213 солдат і сержантів, 11 офіцерів, 6 цивільних. Також наразі списки звільнених бійців ще уточнюються.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
