У Рівному відбувся форум щодо розвитку тваринництва. На заході були присутні засновники та керівники сільськогосподарських підприємств, які здійснюють діяльність в галузі тваринництва, молоко- та м’ясопереробних підприємств.
УСІ НОВИНИ РІВНОГО В ОДНОМУ КАНАЛІ – РІВНЕНСЬКИЙ КРЕНДЕЛЬ
Про це повідомив народний депутат Дмитро Соломчук.
Крім цього на заході були представники влади, міжнародних організацій, профільних громадських організацій та ЗМІ.
Читайте також: За кошти, виручені з благодійної вечері, рівненській бригаді передали антидронові рушниці




“Такі зустрічі створені передусім для налагодження конструктивного діалогу між владою, бізнесом та громадськістю щодо створення сприятливих умов для аграрного і сільського розвитку, а також залучення інвестицій в агропромисловий комплекс”, - заявив нардеп.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
