ТСК з питань порушення прав дітей викликає мера Третяка через виселення дітей з музшколи

event 11:35 П’ятниця 24 Вересня 2021 ПОДІЇ

Виселення дітей з Рівненської музичної школи розглядатимуть на засіданні Тимчасової слідчої комісії з питань порушення прав дітей. Про це повідомив член ТСК, нардеп Дмитро Соломчук

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Як розповів депутат, дітей виселили з Рівненської музичної школи на час реконструкції закладу. Згодом влада прийняла рішення знести історичне приміщення де знаходилася музична школа. Для учнів знайшли інше приміщення на вул. Відінській, однак воно перебуває в аварійному стані, не опалюється та немає звукоізоляції. 

Батьки учнів вимагають, аби в орендованому приміщенні хоча б мінімально зробили ремонт або ж надали інше місце для дітей. Також батьки просять зберегти приміщення музичної школи №1 імені М. Лисенка, як історичну пам’ятку. На відміну від міської влади, яка хоче повністю реконструювати будівлю, побудувавши на цьому місці щось нове.

Коментар: “Я вважаю, що у цій ситуації порушенні права рівненських дітей. Місцева влада пішла шляхом феодалізації щодо закладу освіти, самі прийняли відповідне рішення та хочуть аби на них ніхто не впливав” – розповів Соломчук.

Саме тому члени Тимчасової слідчої комісії прийняли рішення запросити міську владу на засідання щодо цієї справи. 

Читайте також: Нардепи звернулися до Президента через закриття Рубіжанської школи

Коментар: “Тому, ласкаво запрошуємо міського голову Рівного Олександра Третяка, його заступницю з гуманітарної політики та начальницю управління культури на засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України. За таке офіційне “запрошення” одноголосно проголосували усі члени Тимчасової слідчої комісії з розслідування порушень прав дітей вчора ввечері. Також запрошую директора музичної школи та батьківський комітет, про дату офіційно повідомлю.

Дякую небайдужим рівнянам, які повідомили про правопорушення”, – сказав нардеп. 

Нині у приміщенні на вул. Відінській заняття проводять на третьому та четвертому поверхах, займаються тут близько пів тисячі учнів: це піаністи, скрипалі та віолончелісти.

Нагадаємо, що у квітні частина батьків протестувала, аби на час ремонту аварійного приміщення дітей не переводили у будинок на вул. Відінській 39, та вимагали знайти кращі умови. У мерії сказали, що це найоптимальніший варіант, який підходить для занять і тимчасово переїхати туди учні мають з 1 вересня.

Останні новини
24.10.2021, Неділя
23.10.2021, Субота
22.10.2021, П’ятниця
21.10.2021, Четвер
20.10.2021, Середа
19.10.2021, Вівторок
18.10.2021, Понеділок
17.10.2021, Неділя
16.10.2021, Субота
Читати більше новинarrow_forward