Цього року останній дзвоник пролунає для 26 тисяч випускників Рівненщини – понад 16 тисяч дев’ятикласників та майже 10 тисяч одинадцятикласників.
Про це повідомили в пресслужбі Рівненської ОВА.
У більшості шкіл навчальний рік завершиться 31 травня.
“Свідоцтва з відзнакою отримають 1 067 випускників 9-х класів. Золотою медаллю планується нагородити понад пів тисячі одинадцятикласників, срібною – дві сотні випускників. Дата видачі документів про освіту – 14 червня”, - розповів перший заступник очільника Рівненської ОВА Сергій Подолін.
Читайте також: На Рівненщині чоловік приревнував свою співмешканку та підпалив будинок
Окрім цього, також триває зарахування учнів до 1 класу. Документи подаються до кінця травня. Загалом прогнозують трохи більше 13 тисяч першокласників.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
