Шкарлет приїхав у Рівне
![SHKARLET](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/03/SHKARLET-800x445.jpg?x37420)
Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.
УСІ НОВИНИ РІВНОГО В ОДНОМУ КАНАЛІ – РІВНЕНСЬКИЙ КРЕНДЕЛЬ
Міністр освіти й науки приїхав з робочим візитом на Рівненщину. Сергій Шкарлет провів зустріч з керівництвом області та обговорив питання укриттів в навчальних закладах, зміни у вступній кампанії 2023 року. Окрім цього, порушувалася тема розвитку національно-патріотичного виховання.
Також обговорювалась підтримка від Міністерства освіти й науки України у галузі цифровізації шкіл Рівненщини.
Шкарлет відвідав Вище професійне училище №1 у Рівному. На базі училища функціонує чотири навчально-практичні центри, які мають сучасне обладнання, сюди також постійно надходять необхідні матеріали для навчання майбутніх спеціалістів.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/03/shkarlet-koval-800x445.jpg?x37420)
Нагадаємо, раніше ми писали, що в Рівному 2-річна дитина проковтнула капсулу для прання.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/08/Untitled-1-36-392x272.jpg?x37420)
ЄС виділив 2 млн євро на модернізацію двох освітніх закладів на Рівненщині
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/10/vyplata-392x272.jpg?x37420)
Батько вбитого окупанта з’явився через 23 роки, аби отримати автомобіль за сина (ВІДЕО)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/09/field-392x272.jpg?x37420)