Полягли за мир та свободу: Рівненщина попрощалася з двома воїнами

Полягли за мир та свободу: Рівненщина попрощалася з двома воїнами

На Рівненщині зустріли на щиті та провели останньою дорогою двох захисників - Дмитра Гецка з Городоцької громади та Ярослава Босика з Каноницької ТГ.

У Рівненському районі провели в останню дорогу захисника Дмитра Гецка.

26-річний Дмитро проживав у селі Карпилівка Городоцької громади Рівненського району.

Він служив у Нацгвардії старшим стрільцем взводу стрілецької роти. Загинув воїн 26 березня на Запоріжжі, виконуючи бойове завдання.

Поховали старшого солдата у рідному селі. У бійця лишилися батьки та двоє молодших братів.

Сумна звістка прийшла і в Каноницьку громаду Вараського району. Там попрощалися з Ярославом Босиком.

Чоловік проживав у селі Озеро.

На жаль, 25 березня підтвердилась інформація, що командир відділення безпілотних авіаційних комплексів розвідувального взводу 2-го стрілецького батальйону загинув у результаті ворожого обстрілу. Ярослав отримав несумісне з життям поранення під час виконання бойового завдання. Йому було трохи більше 30-ти років.

Читайте також: Втерся у довіру: на Рівненщині шахрай обікрав військового та його близьких

Вічна пам'ять та шана Героям.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини