“Не міг навіть говорити”: на Рівненщині дідусь ледь не замерз у власній оселі (ВІДЕО)

event 15:47 П’ятниця 14 Січня 2022 РІВНЕ

Упродовж двох днів чоловіка ніхто не бачив, зв’язку із ним не було, а будинок був закритий із середини. Занепокоївшись про його життя, сусіди звернулися по допомогу до правоохоронців.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: На мобільний до поліцейського офіцера Острожецької тергромади зателефонувала староста села П’яннє. Посадовиця повідомила, що місцеві жителі хвилюються за пенсіонера. Чоловік проживає сам, із рідних — тільки сестра за кордоном, а приміщення не опалюється.

Поліцейський офіцер Острожецької ТГ разом із поліцейським офіцером сусідньої Ярославицької тергромади негайно вирушили на місце.

Читайте також: Рівненські патрульні за 20 хвилин відшукали загублену дитину та повернули мамі

Хата була закрита, тому замок довелося зривати. У приміщенні поліцейські та місцеві виявили власника оселі, який лежав на ліжку. Чоловік був у свідомості, але говорити не міг. Йому негайно викликали швидку та допомогли медикам доставити до лікарні. 

Пенсіонера госпіталізували у Дубенську ЦРЛ із підозрою на інсульт та обмороження кінцівок.

На Рівненщині поліцейські офіцери громади разом із місцевими жителями рятували життя пенсіонерові ▫️ Упродовж двох днів чоловіка ніхто не бачив, зв’язку із ним не було, а будинок був закритий із середини. Занепокоївшись про його життя, сусіди звернулися по допомогу до правоохоронців. ▫️ На мобільний до поліцейського офіцера Острожецької тергромади зателефонувала староста села П’яннє. Посадовиця повідомила, що місцеві жителі хвилюються заодного пенсіонера. Чоловік проживає сам, із рідних — тільки сестра за кордоном, а приміщення не опалюється. ▫️ Поліцейський офіцер Острожецької ТГ разом із поліцейським офіцером сусідньої Ярославицької тергромади негайно вирушили на місце. ▫️ Хата була закрита, тому замок довелось зривати. У приміщенні поліцейські та місцеві виявили власника оселі, який лежав на ліжку. Чоловік був у свідомості, але говорити не міг. Йому негайно викликали швидку та допомогли медикам доставити до лікарні. Пенсіонера госпіталізували у Дубенську ЦРЛ із підозрою на інсульт та обмороження кінцівок. ▫️ Нині за його життя борються медики. Дякуємо громадянам за небайдужість!Національна поліція України Руслан Стрельбіцький Ruslan Zhuk Поліцейські офіцери громад у Рівненській області Volodumur Kugekin

Опубликовано Поліція Рівненської області Четверг, 13 января 2022 г.
Останні новини
17.01.2022, Понеділок
16.01.2022, Неділя
15.01.2022, Субота
14.01.2022, П’ятниця
13.01.2022, Четвер
12.01.2022, Середа
11.01.2022, Вівторок
10.01.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward