Вночі сили ППО збили “шахеди” над Рівненщиною. Про це повідомили у Рівненській ОВА.
"У ніч на 18 березня ворог атакував регіони України 7-ма керованими ракетами та 22-ма ударними БпЛА типу "Shahed"", - повідомили в повітряних силах ЗСУ.
До відбиття повітряного нападу залучались зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил та Сухопутних військ, мобільні вогневі групи Сил оборони, засоби радіоелектронної боротьби.
Читайте також: У Львові чоловік забив приятеля до смерті: що йому загрожує
В результаті бойової роботи збито 17 "шахедів" у межах Київської, Полтавської, Хмельницької, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Вінницької, Запорізької, Рівненської областей.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
