На Рівненщині попрощалися з трьома захисниками
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/12/vichna-pamyat-1-1-1.jpg?x37420)
На Рівненщині до лав Небесного війська провели трьох Героїв-захисників: Андрія Футрика – в Острозі, Івана Ковтуна та Владислава Василенка – на Сарненщині.
Андрій Футрик народився 4 вересня 1980 року в с.Ілляшівка, що на Острожчині. Після переїзду в Острог закінчив місцеву ЗОШ №1. Воїн загинув 29 листопада 2023 року внаслідок ворожого обстрілу в Харківській області. Йому назавжди залишиться 43 роки.
Іван Ковтун жив у селі Ясногірка Вирівської громади. У ЗСУ служив солдатом-навідником. 30 листопада 2023 року Герой загинув під час виконання бойового завдання в Запорізькій області. У воїна залишилась дружина.
Владислав Василенко проживав у Сарнах. Досконало володіючи англійською, він шукав все необхідне для війська. До лав ЗСУ був призваний за мобілізацією у серпні цього року, у День Незалежності. У війську служив розвідником-сапером. Наприкінці листопада 28-річний воїн загинув, рятуючи пораненого побратима під час виконання бойового завдання в Запорізькій області. У Героя залишились батьки.
Читайте також: Стало відомо, скільки на Рівненщині зареєстровано волонтерів
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/12/voinu-445x445.jpg?x37420)
Щирі співчуття рідним та близьким загиблих Героїв. Вічна та світла пам’ять!
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/03/pl-police-392x272.png?x37420)
Польська поліція затримала двох українців, які крали на АЗС та в магазинах
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/04/ozina-392x272.jpg?x37420)
Коли та як садити ожину: поради з догляду
![REJTYNG KRAIN](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/05/REJTYNG-KRAIN-392x272.jpg?x37420)