На Рівненщині п’яний водій злетів у кювет і врізався у дерево

Ця автопригода сталась на автомобільній дорозі Городище – Рівне – Старокостянтинів – поблизу села Малий Житин, повідомляє Рівне вечірнє.
УСІ НОВИНИ РІВНОГО В ОДНОМУ КАНАЛІ – РІВНЕНСЬКИЙ КРЕНДЕЛЬ
Патрульні з’ясували, водій не був уважним, не стежив за ситуацією на дорозі відповідно не відреагував на її зміну. Він не обрав безпечної швидкості руху, виїхав на зустрічну смугу руху, після чого злетів у кювет та наїхав на дерево з частковим перекиданням на бік транспортного засобу. Автомобіль отримав механічні ушкодження та матеріальні збитки.
Читайте також: Рівненські депутати “ліквідували” два відомих позашкільних заклади
“На водія було складено протоколи за такими статтями як: керування у нетверезому стані, скоєння ДТП та керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування або не пред’явила їх на момент перевірки.” – розповіла Тетяна Рачок, речниця патрульної поліції Рівненщини.

Японія безкоштовно передасть Україні партію ліків проти COVID-19

Платні камери в СІЗО принесли вже понад 1,3 мільйона гривень – Мін’юст
