У Сарненському районі на мінах підірвалася худоба. Про вибухи, які сталися вчора, 26 серпня, близько 19:00 до поліції повідомив 36-річний місцевий мешканець.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.
Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що 50-річний житель Сарненського району випасав корів неподалік державного кордону. Будучи напідпитку, він заснув. Відтак двоє тварин підійшли до місця, де були розташовані міни та підірвалися внаслідок їх детонації.
Читайте також: У Рівному зафіксували новий температурний рекорд

Поліцейські закликають громадян:
- не ігноруйте наявність попереджувальних знаків;
- не розводьте поруч багаття;
- рухаючись автомобільною дорогою, не з’їжджайте на узбіччя;
- не випасайте велику рогату худобу у місцевості, яка є замінована чи близько до неї знаходиться.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
