На Рівненщині чоловік потрапив до реанімації через укус змії

На Рівненщині чоловік потрапив до реанімації через укус змії

На Рівненщині чоловік потрапив до лікарні через укус змії.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Читайте також: У Рівному судитимуть російську агентку, яка допомагала шукати слабкі місця в обороні Харківщини

Відомо, що інцидент стався 30 липня на Зарічненщині. Чоловік 1981 року знаходиться у стані середньої важкості у Зарічненській багатопрофільній лікарні. 

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини