На Рівненщині чоловік потрапив до лікарні через укус змії.
Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Рівненській області.
Читайте також: У Рівному судитимуть російську агентку, яка допомагала шукати слабкі місця в обороні Харківщини
Відомо, що інцидент стався 30 липня на Зарічненщині. Чоловік 1981 року знаходиться у стані середньої важкості у Зарічненській багатопрофільній лікарні.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
