Ексгравець “Валенсії” став амбасадором проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» на Рівненщині
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/01/ambasador-800x445.jpg?x37420)
Володар двох баскетбольних Єврокубків у складі іспанської “Валенсії”, колишній капітан збірної України, багаторазовий чемпіон України, а нині – президент баскетбольного клубу “Рівне” та директор ОСДЮСШОР Сергій Ліщук став амбасадором проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» на Рівненщині.
Про це повідомили у пресслужбі рівненської ОДА.
Чому долучився до цього проєкту, Сергій розповів під час спільного з начальником Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль брифінгу.
“Вирішив стати амбасадором, адже пам’ятаю ще з дитинства, як важливо спілкуватися з відомими спортсменами не через телевізор, а наживо, потиснути руку та почути пораду. У проєкті моя місія – відвідувати змагання, спілкуватися з учасниками та мотивувати дітей. Думаю, це дасть позитивні емоції для їх розвитку взагалі та спорту в цілому”, – сказав Сергій Ліщук.
Нагадаємо, президентський проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» – турнір з п’яти видів спорту. Це баскетбол, волейбол, футзал, черлідинг та спортивне орієнтування. Він складається з декількох етапів, починаючи від шкільного і закінчуючи всеукраїнським.
Мета – залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей, можливість самовиразитися, а також – психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів.
Читайте також: Рівне придбало для ЗСУ ще 56 розвідувальних дронів
Вже для участі в проєкті зареєструвалося понад дві сотні команд із Рівненщини. Цей процес триває. Завершиться реєстрація 1 лютого.
![Гороскоп](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/05/гороскоп74-392x272.jpg?x37420)
Сварливі і склочні: топ-4 найскладніших свекрухи за знаком Зодіаку
![UPCMP](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/04/UPCMP-2-392x272.jpg?x37420)
У Житомирській області та Чернівцях заборонили діяльність УПЦ МП: деталі
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/12/zirki-1-392x272.jpg?x37420)