Принесіть цю квітку у дім і забудете про негаразди: народні прикмети

event 12:23 Понеділок 18 Вересня 2023 Прикмети

Езотерики відзначають, що лаванда здатна захищати будинок від негативної енергетики, сприяє одужанню хворих людей і захищає закоханих від впливу недоброзичливців, пише Главред.

Також у народі вважають, що ця квітка здатна виконувати бажання та приваблює добрі сили і кохання в дім.

Здавна існувала традиція вішати букетик з квітів лаванди біля входу в будинок, щоб захистити його від злих людей. Крім того, клали квіти лаванди в мішечок-оберіг, щоб відлякувати злих духів.

Допоможе лаванда і в любовних справах. Згідно з повір’ями, якщо розвісити у будинку пучки лаванди, то скоро можна зустріти свого судженого.

Використовувати квітку можна і для проведення різних медитацій. Аромат рослини допомагає розслабитися, сконцентруватися на чомусь важливому і глибше заглянути в себе.

Читайте також: 19 вересня: яке сьогодні свято, традиції та заборони

За допомогою лаванди можна очистити приміщення, в якому знаходиться людина. Наприклад, якщо регулярно пропалювати в будинку свічку з ефірною олією лаванди, то

можна очистити енергетику від негативу і наповнити його чистотою, світлом, спокоєм.

Студентам можна брати з собою на іспит оберіг у вигляді мішечка, наповненого сухою лавандою. Рослина дозволяє зосередитися, загострює розум, надає впевненість у своїх знаннях і сприяє везінню в навчанні.

Якщо горщик з лавандою поставити в спальню, то він принесе мир у стосунки подружжя.

Лаванда будинку в горщику вважається кращим засобом від втоми – вона допомагає швидко відновити сили після важкого робочого дня або складних переговорів.

Якщо лаванда засохла у горщику, не варто засмучуватися. Згідно з прикметами, рослина відвела від вас біду, ввібравши весь негатив, який надходив зовні та зсередини будинку.

Останні новини
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward