Прикмети про подушки: чому не можна їх дарувати

event 21:00 Неділя 01 Жовтня 2023 Прикмети

Тим, хто хоче покращити матеріальне становище, зустріти нове кохання або залучити до свого життя позитивні зміни, рекомендується звернути увагу на прикмети, які пов’язані якимось постільним приладдям, наприклад, з подушками, пише Pixel inform.

Дивані подушки, прикрашені тваринним орнаментом або геометричним візерунком, залучать до життя матеріальний достаток та добробут.

Подушки молодят у першу шлюбну ніч необхідно покласти таким чином, щоб вони стикалися розрізами один з одним. У цьому випадку сімейне життя молодої пари буде довгим і щасливим.

Не варто дарувати сімейній людині лише одну подушку, тому що це може призвести до розладу в сім’ї та конфлікту з другою половинкою.

Начальнику не рекомендується приймати в дар подушку від підлеглого, оскільки такий подарунок може призвести до серйозних конфліктів та суперництва в робочому колективі.

Не слід приймати цю постільну від малознайомої людини, тому що на такий подарунок може бути накладене псування. Крім того, за допомогою цього подарунка дарувальник можна керувати волею тієї людини, якій призначена подушка.

Якщо не вдалося відмовитися від такого подарунка, то подушку рекомендується покласти в коробку і прибрати в найдальший кут шафи.

Подушки можна отримувати від членів своєї сім’ї, близьких родичів або кращих друзів. Такий подарунок, як правило, має найпозитивнішу енергетику, а це означає, що подушка, подарована від щирого серця близькою людиною, приверне в життя позитивні зміни.

Тій жінці, яка хоче завагітніти, рекомендується класти під подушку пустушку або брязкальце.

Читайте також: Які 3 речі в домі притягують бідність: не всі господині знають

Заміжній жінці, що бажає зберегти кохання в подружніх стосунках, рекомендується пошити декоративну подушку та самостійно вишити на ній красиві квіти. Таку подушку потрібно покласти на диван і використовувати як оберіг.

Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward