Про що хоче попередити господаря взуття, у якого лопнула підошва чи відвалився каблук

event 21:00 Субота 30 Грудня 2023 Прикмети

Серед людей зустрічаються найрізноманітніші за своїми звичками й особливостями особистості. Одні поводяться зі своїми речами неймовірно акуратно, довгі роки користуючись однією парою черевиків або чобітків.

Є й повні протилежності, на яких взуття буквально “горить”. Однак трапляється, що навіть у найобережніших власників ні-ні-ні та лопне підошва або відвалиться каблук. Про що ж, крім неакуратного поводження, повідомляють туфлі або кросівки, що порвалися, інформує Ukr.Media.

Вважається, що будь-яке взуття, крім абсолютно нового, є для людини сильним оберегом. Тож якщо раптом “просить каші” його підошва чи роз’їжджається шов, то варто проаналізувати, з ким із неприємних особистостей ви спілкувалися зовсім недавно. Адже така реакція туфель чи чобітків повідомляє, що їм довелося взяти на себе удар негативу, вільно чи мимоволі спрямованого на господаря.

Виявили діру на черевику перед самим виходом з дому? Задумайтеся, може краще відкласти заплановану справу? Адже черевик недвозначно попереджає, що користі від поїздки все одно сьогодні не буде, а то й ще гірше: подорож обернеться великими неприємностями.

Найчастіше причиною появи дірок на туфлях або кросівках є домашні улюбленці. Пухнасті пустуни не просто сердяться на брак уваги, а й попереджають, що попереду “розбірки” з рідними або друзями. Щоправда, такий результат можна передбачити і самому, якщо зіпсоване взуття належало комусь із близьких.

Читайте також: Яка скатертина, постелена на новорічний стіл, залучить удачу й процвітання

Єдиним хорошим передбаченням щодо “взуттєвих” дір вважається їхня відсутність на черевиках після того, як ви від душі заткнулися об камінь або бордюр. За благополучного результату маленької події варто сподіватися на сюрпризи долі у вигляді приємного знайомства або радісної звістки.

Останні новини
24.07.2024, Середа
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward