Зеленський розкритикував НАТО за невизначеність

event 13:51 Вівторок 11 Липня 2023 ПОДІЇ
ZELENSKIY NATO

Наразі НАТО не готове запросити Україну в Альянс.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що відсутність готовності у членів НАТО запросити Україну в Альянс, чи зробити її членом, свідчить про їхню слабкість. 

Про це голова держави написав у своєму Telegram.

Президент заявив:

Зараз, на шляху до Вільнюса, ми отримали сигнали про те, що обговорюються формулювання без України. І я хочу підкреслити: це формулювання тільки щодо запрошення, а не щодо членства України. Безпрецедентно й абсурдно — коли немає жодних часових рамок і для запрошення, і для членства України; і коли натомість додається якесь дивне формулювання про «умови» навіть для запрошення України.

За словами Зеленського, схоже на те, що у членів НАТО немає готовності ані запросити Україну в Альянс, ані зробити її членом, що свідчить про слабкість.

У повідомленні йдеться:

А значить, залишається можливість торгуватися членством України в НАТО – у переговорах із росією. А для росії це означає мотивацію й надалі продовжувати свій терор. Невизначеність – це слабкість. І я відверто обговорю це на саміті.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Україні запропонують план входження до НАТО вже завтра. Текст фінального комюніке щодо руху України до майбутнього членства буде погоджений і оприлюднений пізніше сьогодні “впродовж годин”.

Останні новини
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward